2011 02 01

BBL: dar vienas smūgis „Šiauliams“, šįkart – nuo „Perlo“

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Vilniaus „Perlo“ (7 pergalės ir 10 pralaimėjimų) ekipa namuose 78:73 (19:4, 16:26, 24:15, 19:28) patiesė Šiaulių „Šiaulių“ (9 ir 8) klubą.
Arvydas Šikšnius
Iš „Lietuvos ryto“ komandos „Perlui“ paskolintas Arvydas Šikšnius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. / Šarūno Mažeikos/BFL nuotr.

Aikštės šeimininkai jau po pirmojo ketvirčio turėjo dviženklį pranašumą (19:4), tačiau svečiai antrajame kėlinuke sugebėjo beveik panaikinti deficitą – 30:35.

Visgi trečiojo kėlinio antroje pusėje „Perlo“ komanda laimėjo atkarpą 8:2, kurios dėka susigrąžino 10 taškų persvarą ir ją išlaikė iki pat mačo pabaigos.

„Perlas“: Arvydas Šikšnius 23, Vilmantas Dilys 18 (7 atk. kam.), Aidas Viskontas 13, Saulius Kulvietis ir Laurynas Samėnas po 10.

„Šiauliai“: Vytautas Šarakauskas 25, Rashaunas Broadusas 13 (7 rez. perd.), Davidas Weaveris 10 (9 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 9.

„Šiauliai“ BBL Elito diviziono rikiuotėje užima 5 vietą, o „Perlas“ yra 8-as.