2011 10 11

BBL: dramatiška „Šiaulių“ pergalė prieš Utenos „Juventus“ ekipą

Septyniolikos taškų deficitą per keturias paskutines minutes panaikinę „Juventus“ krepšininkai nesėkme pradėjo Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono kovas. Uteniškiai namuose minimalia persvara 85:86 (21:29, 13:22, 17:15, 34:20) nusileido Šiaulių „Šiauliams“, nors likus žaisti keturias minutes dar pralaiminėjo 63:80.
Antano Sireikos auklėtiniai šventė dramatišką pergalę
Antano Sireikos auklėtiniai šventė dramatišką pergalę / Alfredo Pliadžio nuotr.

Į lemiamą spurtą „Juventus“ klubas pakilo po Žydrūno Urbono tikslaus baudos metimo ir laimėję atkarpą 20:2 po to paties puolėjo dvitaškio su pražanga persvėrė rezultatą savo naudai – 83:82. Likus žaisti šešias sekundes Ž.Urbonas dar kartą išvedė „Juventus“ į priekį (85:84), tačiau Gintauto Matulio pražanga aikštės viduryje likus 3,6 sekundės nusiuntė prie baudų metimo linijos Edviną Ruzgą.

19 taškų nugalėtojams pelnė Denzelis Bowlesas, 16 – Edvinas Ruzas, 14 – Rashaunas Broadusas ir 11 – Vytautas Šarakauskas.

Šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Žydrūnas Urbonas (20 tšk.), Darius Pakamanis (18 tšk.), Arūnas Vasiliauskas (12 tšk.) ir Karolis Petrukonis (11 taškų).

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja 3 taškus turintys Kauno „Baltai“ (1 pergalė ir 1 pralaimėjimas).

BBL Elito diviziono turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1. Kauno „Baltai“                 2 1 1  155:161  3
2. „Ventspils“                    1 1 0   85:59   2
3. Prienų „Rūdupis“               1 1 0   85:76   2
4. Tartu „University“             1 1 0   86:78   2
5. „Šiauliai“                     1 1 0   86:85   2
6. Utenos „Juventus“              1 0 1   85:86   1
7. Talino „Kalev-Cramo“           1 0 1   75:77   1
8. „Kėdainiai-Triobet“            1 0 1   76:85   1