2012 02 04

BBL Elito divizionas: traumų išretinti „Šiauliai“ pralaimėjo Ventspilyje

Skaudų pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito divizione patyrė „Šiauliai“ (11-2). Vos aštuonis krepšininkus savo gretose turėję šiauliečiai 87:96 (31:21 21:26 18:24 17:25) nusileido „Ventspils“ (9-6) krepšininkams.
Rungtynių akimirka / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Šiaulių“ gretose rungtyniavo tik du krepšininkai, kurių ūgis siekė bent 200 cm – Mindaugas 201 cm ūgio ir Julius Jucikas 205 cm. Komanda vis dar verčiasi be traumuoto Valdo Vasyliaus, o Vytautas Šarakauskas jau prieš kurį laiką iškrito iš rikiuotės dėl rankos lūžio.

Nepaisant viso to, rungtynes šiauliečiai pradėjo sėkmingiau nei aikštės šeiminkai ir po pirmojo kėlinio turėjo 10 taškų pranašumą (31:21), kuris po antrojo ketvirčio buvo sumažėjęs iki 5 (52:47). Visgi, „Šiaulių“ ekipos jėgų ir ūgio trūkumu pasinaudojo „Ventspils“ krepšininkai ir po atkaklios kovos iškovojo pergalę (96:87).

„Šiauliai“: Cameronas Longas (6 atk. kam.) 21, Edvinas Ruzgas 19, Rashaunas Broadusas (5 atk. kam.) ir Mindaugas Žukauskas (7 rez. perd.) po 17, Arvydas Šikšnius 11.

„Ventspils“: Stevenas Gray'us (7 rez. perd.) 26, Ronaldas Zakis 18, Samuelis Willardas (9 atk. kam.) 14, Jahmaras Youngas (6 rez. perd.) 13.

Kitose BBL ELito diviziono rungtynėse Talino „Kalev/Cramo“ 72:61 įveikė Tartu universiteto krepšininkus.