2012 02 22

BBL: Kėdainių krepšininkai vėl parklupdė „Rūdupį“, šįkart – jų teritorijoje

Pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) elito divizione iškovojo Kėdainių „Kėdainiai-Triobet“ (8/9) krepšininkai. Kėdainiškiai išvykoje 93:83 (15:19, 25:17, 26:24, 27:23) palaužė Prienų „Rūdupio“ (10/6) komandą.
Vytenis Jasikevičius buvo naudingiausias nugalėtojų gretose
Vytenis Jasikevičius buvo naudingiausias nugalėtojų gretose / Aliaus Koroliovo nuotr.

Svečiai iš Kėdainių rungtynes pradėjo spurtu 7:0, tačiau vėliau „Rūdupis“ atsakė sėkminga atkarpa 11:0 ir išsiveržė į priekį 11:7. Antrojo kėlinio pradžioje prieniškiai jau turėjo 10 taškų persvarą (25:15). „Kėdainiai-Triobet“ nepasidavė ir sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas.

Trečiame kėlinyje LKF bronzos medalių laimėtojai jau pirmavo 12 taškų skirtumu – 50:38. Ketvirtajame ketvirtyje sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes Kėdainių pranašumas ištirpo iki 2 taškų – 72:70. Vis dėlto „Rūdupis“ nesugebėjo persverti rezultato ir turėjo pripažinti varžovų pergalę.

„Rūdupis“: Adas Juškevičius 17, Edgaras Želionis 15, Gintaras Kadžiulis 13, Artūras Milaknis 11 taškų.

„Kėdainiai-Triobet“: Vytenis Jasikevičius 17, Laimonas Kisielius 15, Paulius Beliavičius 14, Egidijus Dimša ir Aurimas Adomaitis 10 taškų.