2012 10 30

BBL: „Lietkabelis“ iškovojo dar vieną pergalę

Po vakar patirtos nesėkmės Panevėžio „Lietkabelis“ (3/1) padovanojo pergalę savo gerbėjams. Baltijos krepšinio lygoje (BBL) panevėžiečiai „Cido“ arenoje 74:60 (22:13, 17:13, 20:14, 15:20) sutriuškino B grupės autsaiderius – Valgos „Maks ja Moorits“ (0/5) krepšininkus.
"Lietkabelio" komanda
"Lietkabelio" komanda / kklietkabelis.lt

„Lietkabelio“ klubas visų rungtynių metų demonstravo sėkmingesnį žaidimą ir dar prieš ilgąją pertrauką turėjo solidų 13 taškų pranašumą (39:26).

Ketvirtą trečiojo kėlinio minutę komandas skyrė 20 taškų (48:28), tačiau kelias sėkmingas atakas surengę Estijos komandos krepšininkai sumažino deficitą (50:36). Ketvirtajame kėlinyje „Lietkabelio“ persvara sumažėjo iki 14 taškų (59:46), bet Mindaugo Kupšo ir Tauro Jogėlos vedami aikštės šeimininkai spurtavo ir užsitikrino pergalę (70:47).

Panevėžiečiai šiame susitikime užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (43:28) bei užtikrintai metė dvitaškius (26/43).

„Lietkabelis“: Darius Griškėnas 12 (3/5 dvit., 2/4 trit.), Tauras Jogėla (5/8 dvit., 5 atk. kam.) ir Martynas Andriukaitis (6 atk. kam.) po 11, Kasparas Vecagaras ir Karolis Bapkauskas po 9, Kasparas Ciprussas 8 (9 atk. kam.).

„Maks ja Moorits“: Joonas Jarvelainenas 19 (5/10 dvit., 3/4 trit.), Raitis Grafas 18 (7/15 dvit.), Veljo Varesas 6, Edgaras Cunda 5 (1/9 dvit., 7 rez. perd.)