2012 10 29

BBL: „Lietkabelis“ spurtavo rungtynių pabaigoje, bet patyrė pralaimėjimą

Skaudų pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (BBL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) klubas, kuris savo sirgalių akivaizdoje 72:76 (21:18, 14:26, 14:14, 23:18) turėjo pripažinti Tartu „Ulikool/Rock“ (5/0) pranašumą su Egidijumi Dimša.
Karolis Babkauskas
Karolis Babkauskas / kklietkabelis.lt

Likus žaisti tris minutes šeimininkai atsiliko aštuoniais taškais, bet Karolio Babkausko ir Kasparo Ciprusso tandemo dėka jie spurtavo 10-0 ir išsiveržė į priekį (72:70).

Visgi estai netrukus tritaškiu persvėrė rezultatą, o „Lietkabelis“ per likusią minutę taškais pasižymėti nesugebėjo, o estai savo progų nešvaistė.

Panevėžiečiai už varžovus atliko daugiau rezultatyvių perdavimų (15:8), mažiau suklydo (6:11), tačiau pralaimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (38:42) ir prastai mėtė iš trijų taškų zonos – 26 proc. (8/31).

E.Dimša nugalėtojams per 24 minutes pelnė 6 taškus (1/3 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 3 pražangas, tačiau dukart suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

„Lietkabelis“: Karolis Babkauskas 18 (0/2 dvit., 6/12 trit.), Tauras Jogėla 13, Kasparas Ciprussas 11 (9 atk. kam.), Arnas Butkevičius 10, Martynas Andriukaitis 6 (8 atk. kam.).

„Ulikool/Rock“: Justinas Ingramas 18 (5/8 dvit., 2/4 trit., 2/4 baud.), Kristo Saage 11, Joosepas Toome 8.