2011 02 26

BBL: Rimo Kurtinaičio treniruojama VEF pralaimėjo po dviejų pratęsimų ir prarado lyderės poziciją (rezultatai)

Penktadienį sužaistos dvejos Baltijos krepšinio lygos (BBL) elito diviziono reguliariojo sezono rungtynės, po kurių vienvaldžiu dvylikos komandų turnyro lyderiu tapo šešioliktą pergalę iš dvidešimties galimų iškovojęs Ventspilio „Ventspils“ klubas, kuriame nežaidė Saulius Kuzminskas.
R.Kurtinaitis iš A.Bayneso padarys krepšininką
Rimas Kurtinaitis / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Ventspils“ krepšininkai namuose 95:77 nugalėjo Liepojos „Lauvas“ ekipą ir, surinkę 36 taškus, tašku aplenkė Rimo Kurtinaičio treniruojamą Rygos VEF (15 pergalių ir 5 pralaimėjimą) klubą, kuris svečiuose net po dviejų pratęsimų 105:109 nusileido Talino „Kalev–Cramo“ komandai.