2013 10 13

Benas Veikalas ir Donatas Zavackas atvedė Bonos krepšinio klubą į dar vieną pergalę Vokietijos lygoje

Trečiąją pergalę ketvirtosiose Vokietijos krepšinio čempionato rungtynėse iškovojo ir į trečiąją vietą pakilo Bonos „Telekom Baskets“ klubas su Benu Veikalu ir Donatu Zavacku, šeštadienį svečiuose 77:74 (19:12, 20:28, 23:9, 15:25) įveikęs Ulmo „Ratiopharm“ (2 pergalės ir 2 pralaimėjimai) ekipą.
Benas Veikalas
Benas Veikalas / telekom-baskets-bonn.de nuotr.

Benas Veikalas nugalėtojams per 30 minučių pelnė 19 taškų (4/6 trit., 2/9 dvit., 3/4 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

Donato Zavacko indėlis į pergalę – 11 taškų (2/6 trit., 1/1 dvit., 3/4 baud.), 9 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 3 klaidos bei pražanga per 35 minutes.

21 tašką į šeimininkų krepšį įmetė Jamelas McLeanas, 14 – Ryanas Brooksas.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Peras Gunteris (17 tšk.), Trentas Plaistedas (12 tšk.) ir Mattas Howardas (9 taškai).

Vokietijos krepšinio pirmenybėse pirmauja po tris pergales iškovojusios Miuncheno „Bayern“ ir Oldenburgo „EWE Baskets“ komandos.

Oldenburgo krepšininkai savo aikštėje 81:75 (27:18, 20:18, 16:14, 18:25) įveikė trečiąją nesėkmę per ketverias rungtynes patyrusią ir į penkioliktąją vietą smuktelėjusią Lauryno Samėno atstovaujamą Tryro TBB ekipą.

L.Samėnas pralaimėjusiems per 20 su puse minutės (20:17) pelnė 7 (2/5 trit., 1/2 baud.) taškus, perėmė 1 kamuolį ir po 2 kartus suklydo bei prasižengė.

Visus tris susitikimus sezono starte pralaimėjęs Brėmerhafeno „Eisbaren“ klubas su Adu Juškevičiumi lieka aštuonioliktas.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius