2014 11 16

Benas Veikalas ir Tadas Klimavičius nuo pralaimėjimo Bonos klubo neišgelbėjo

Ketvirtą nesėkmę Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių IX turo rungtynėse patyrė septintąją vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Tado Klimavičiaus ir Beno Veikalo Bonos „Telekom Baskets“ klubas, svečiuose 77:82 (23:20, 23:16, 18:22, 13:24) turėjęs pripažinti aštuntojoje pozicijoje esančių Ulmo „Ratiopharm“ (5 pergalės ir 4 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.
Benas Veikalas
Benas Veikalas / facebook.com/basketsbonn nuotr.

B.Veikalas į varžovų krepšį įmetė 15 taškų, gynyboje atkovojo 3 kamuolius, po dukart suklydo ir prasižengė. Per daugiau nei 28 žaidimo minutes (28:18) jis pataikė 3 tritaškius iš 5, 2 dvitaškius iš 4 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3.

T.Klimavičiaus sąskaitoje – 14 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 7/8) taškų, 2 po krepšiais sugriebti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas, klaida ir 2 pražangos (22 min. 04 sek.).

Į penktąją vietą pakilo Veisenfelso „Mitteldeutscher BC“ (6/2) komanda su Simonu Serapinu, namuose 89:66 (16:15, 25:22, 30:9, 18:20) sutriuškinusi dešimtojoje pozicijoje esančią Brėmerhafeno „Eisbären“ (4/5) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 7 taškus, gynyboje atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išvengė klaidų, tačiau trissyk prasižengė. Per bemaž 24 žaidimo minutes (23:56) S.Serapinas pataikė 1 tritaškį iš 4, prametė vienintelį dvitaškį ir realizavo visus 4 baudų metimus.

Į keturioliktą vietą pakilo be Lauryno Samėno rungtyniavęs Tryro TBB (3/6) klubas, namuose 78:75 (22:19, 19:21, 13:16, 24:19) privertęs pasiduoti devintojoje pozicijoje esančią Bairoito „Medi“ (4/5) komandą.

Vokietijos krepšinio lygoje pirmauja Berlyno „Alba“ (7 pergalės ir 0 pralaimėjimų) krepšininkai, o Mindaugo Katelyno Bambergo „Brose Basket“ (6/2) ekipa užima ketvirtąją vietą.