2014 02 10

„Budivelnyk“ iškovojo Ukrainos taurę, Darjušas Lavrinovičius – naudingiausias turnyro žaidėjas

Kijevo „Budivelnyk“ klubas, kuriam atstovauja Darjušas Lavrinovičius, Michailas Anisimovas ir Dainius Šalenga iškovojo Ukrainos taurę. Sekmadienį vykusiose finalo rungtynėse Ainaro Bagatskio treniruojami šalies čempionai 96:88 (25:19, 28:31, 27:16, 16:22) palaužė „Doneck“ krepšininkus.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / facebook.com/BCBudivelnyk nuotr.

Starto penkete mačą pradėjęs D.Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 15 taškų (5/5 dvit. 1/2 trit., 2/4 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 20 naudingumo balų.

Aukštaūgis buvo pripažintas naudingiausiu turnyro žaidėju.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs M.Anisimovas per 21 minutę įmetė 5 taškus (1/2 dvit., 3/4 baudų), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo ir 3 kartus prasižengė.

facebook.com/BCBudivelnyk nuotr./Darjušas Lavrinovičius – naudingiausias

D.Šalenga rungtynėms registruotas nebuvo.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 25 taškus (7/10 dvit., 3/5 trit.) surinkęs DaJuanas Summersas. 14 taškų pridėjo Blake'as Ahearnas (4/5 trit.), po 13 – Ricky Minardas (6 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Janis Strelniekas (5/7 dvit., 1/5 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).

Pralaimėjusiems Bernardas Kingas (9/11 dvit., 2/4 trit., 9 atk. kam., 8 kl.) pelnė 26, Marco Killingsworthas (9/13 dvit., 7 atk. kam., 6 išpr. praž.) – 20, Benas McCauley (6 atk. kam.) – 19 taškų.