2014 04 29

„Budivelnyk“ su trimis lietuviais – Ukrainos pirmenybių finale

Kijevo „Budivelnyk“ klubas, kurio garbę gina Darjušas Lavrinovičius, Dainius Šalenga ir Michailas Anisimovas – Ukrainos čempionato finale. Ainaro Bagatskio auklėtiniai ketvirtose pusfinalio serijos rungtynėse svečiuose 92:81 (25:21, 17:13, 31:19, 19:28) palaužė Mariupolio „Azovmash“ krepšininkus ir seriją iki 3 pergalių laimėjo rezultatu 3:1.
Darjušas Lavrinovičius
Darjušas Lavrinovičius / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Finale Kijevo klubo jau laukia Južno „Chimik“ komanda.

Pergalingai pasibaigusiose rungtynėse D.Lavrinovičius ant parketo praleido 26 minutes, pelnė 14 taškų (4/6 dvit., 1/2 trit., 3/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 kartus suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 3 kartus prasižengė pats.

24 minutes aikštėje praleidęs D.Šalenga prie komandos pergalės pridėjo 11 taškų (1/3 trit., 8/8 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį perėmė kamuolį, 5 kartus jį prarado ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

M.Anisimovas per 16 minučių į varžovų krepšį įmetė 7 taškus (3/4 dvit., 1/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 3 kartus prasižengė.

„Budivelnyk“ ekipoje be lietuvių rezultatyvumu išsiskyrė DaJuanas Summersas, kurio sąskaitoje 26 taškai.

Pralaimėjusiems Kyrylas Natyažko pelnė 23, Igoris Zaitsevas – 20 taškų.