2009 11 02

Carmelo pelnė 42, Kobe – 41 tašką (video)

Įspūdingus pasirodymus praėjusią naktį NBA lygoje surengė „Lakers“ lyderis Kobe Bryantas ir „Nuggets“ žvaigždė Carmelo Anthony. Pirmasis pelnė 41, antrasis – 42 taškus.
K.Bryantas pelnė 41 tašką.
K.Bryantas pelnė 41 tašką. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Puikų sezono startą pratęsė Anthony, kurio Denverio „Nuggets“ 133:123 (35:40, 32:26, 36:28, 30:29) palaužė Memfio „Grizzlies“. C.Anthony per tris iki šiol žaistus mačus vidutiniškai pelno 37,6 taško, o jo ekipa vis dar nepralaimėjo.

„Prieš sezoną pradžią visiems sakiau, kad jaučiuosi geriau nei bet kada anksčiau, – po trečio iš eilės galingo pasirodymo tikino C.Anthony. – Mano fizinė būklė yra puiki, savimi labai pasitikiu. Turiu vienintelį tikslą – tą auksinį kamuolį.“

Carmelo vedama „Nuggets“ pernai buvo itin arti „auksinio kamuolio“ – NBA čempionų trofėjaus. Jie nukeliavo iki Vakarų konferencijos finalo, kur turėjo pripažinti būsimų čempionų Los Andželo „Lakers“ pranašumą.

Mače su „Grizzlies“ C.Anthony pranoko rezultatyviausias per karjerą rungtynes sužaidusį O.J.Mayo. Šis pelnė 40 taškų.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 42 (14/23 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Chauncey Billupsas 22 (12 rez. perd.), Nene 18, Kenyonas Martinas 16, Chrisas Andersenas 12.

„Grizzlies“: O.J.Mayo 40 (13/17 dvit., 4/8 trit.), Marcas Gasolis 20 (11 atk. kam.), Rudy Gay 18, Zachas Randolphas 12 (7 rez. perd., 6 atk. kam.), Mike’as Conley 11.

Bryanto Los Andželo „Lakers“ namie 118:110 (27:25, 37:33, 34:18, 20:34) įveikė Atlantos „Hawks“.

Nors K.Bryantas buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas, visus nuopelnus dėl pergalės jis skyrė Ronui Artestui. Būtent šis krepšininkas antroje rungtynių dalyje savo gynyba surakino varžovų lyderį Joe Johnsoną.

„Žaidėme su tokiu nusiteikimu, kokiu turėtume, o viskas prasidėjo nuo Rono. Visas žaidimas pasikeitė, kai jis perėmė Johnoso gynybą ir komanda jį labai palaikė“, – tvirtino K.Bryantas.

J.Johsnonas per pirmus du kėlinius pelnė 18 taškų, o po ilgosios pertraukos – vos 9. Trečiame kėlinyje „Lakers“ spurtavo 22:3 ir įgijo triuškinamą persvarą, kurią išsaugojo iki pat dvikovos pabaigos.

Tai buvo 97-as kartas, kai K.Bryantas peržengė 40 taškų ribą.

„Lakers“: Kobe Bryantas 41 (14/27 dvit., 5 per. kam.), Andrew Bynumas 21, Ronas Artestas 12, Lamaras Odomas 11 (14 atk. kam., 8 rez. Perd.).

„Hawks“: Joe Johnsonas 27 (9 atk. kam.), Jamas Crawfordas 17, Mike’as Bibby 15, Teffas Teague 12.