2009 04 03

„Cavaliers“ gavo į kailį nuo autsaiderių (video, nuotraukos)

Po ilgai trukusios traumos reabilitacijos į aikštę grįžęs Gilbertas Arenasas ir „Washington Wizards“ namie netikėtai 109:101 nugalėjo NBA lyderius „Cleveland Cavaliers“ krepšininkus ir nutraukė jų 13-os iš eilės pergalių seriją.
Po autsaiderių antausio sunku pakilti.
Po autsaiderių antausio sunku pakilti. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Lyderio G.Arenaso sugrįžimo įkvėpti „burtininkai“ tapo kietu riešutėliu net lygoje pirmaujantiems „kavalierams“. Antrame kėlinyje aikštės šeimininkai turėjo 14 taškų pranašumą, tačiau „Cavaliers“ sugebėjo išlyginti žaidimą. Vis dėlto iniciatyvą priklausė „Wizards“ ekipai, ji ir triumfavo pačioje pabaigoje.

Tai turėtų parodyti žmonėms, kokie mes galime būti kitą sezoną, – sakė E.Tapscottas.

„Tai suteikė pasitikėjomo savo jėgomis, – kalbėjo Vašingtono komandos treneris Edas Tapscottas. – Tai turėtų parodyti žmonėms, kokie mes galime būti kitą sezoną.“ G.Arenasas per 33 minutes pelnė 11 taškų, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 6 kamuolius. 25 taškai Carono Butlerio sąskaitoje.

Darius Songaila nugalėtojams pelnė net 17 taškų, atkovojo 6 ir perėmė vieną kamuolį, blokavo metimą. Lietuvis per 24 minutes pataikė 6 dvitaškius iš 8 ir 5 baudų metimus iš 6. Svečių ekipoje LeBronas Jamesas pelnė 31 tašką, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, jis buvo dažnai nušvilpiamas vietos sirgalių. „Aš prie to priratęs, – sakė L.Jamesas. – Manęs nekenčia visose NBA arenose, išskyrus Klivlandą ir gal dar Niujorką.“ Žydrūnas Ilgauskas Klivlando komandai pelnė 9 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir blokavo 4 varžovų metimus.