2015 05 05

„Chicago Bulls“ svečiuose nukovė LeBroną Jamesą ir kompaniją

„Chicago Bulls“ krepšininkai laimėjo pirmąsias NBA Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes svečiuose ir atėmė iš LeBrono Jameso vedamos „Cleveland Cavaliers“ namų aikštės pranašumą.
NBA: „Cleveland Cavaliers“ – „Chicago Bulls“
NBA: „Cleveland Cavaliers“ – „Chicago Bulls“ / „Scanpix“ nuotr.

„Buliai“ iškovojo pergalę 99:92 (27:15, 22:29, 32:26, 18:22) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.

Šiame mače šeimininkams ypač stigo traumuoto Kevino Love'o ir diskvalifikuoto J.R.Smitho. „Bulls“ jau antrajame kėlinyje susikrovė apčiuopiamą dviženklį pranašumą ir savo sąlygas diktavo iki mačo vidurio.

Visgi trečiajame kėlinyje „Cavaliers“ pavyko atsitiesti (51:51). Švieslentėje degantys šie skaičiai „buliams“ buvo tarsi raudona skepeta. Išvydę juos, Čikagos krepšininkai šovė į priekį spurtu 15:0 ir susikrovė lemiamą persvarą.

Nors mačo pabaigoje šeimininkams dar buvo pavykę priartėti (86:88), iniciatyvos ir pergalės iš savo rankų „Bulls“ jau nebeišleido.

„Visi privalome žaisti geriau. Aš ir pats šįkart nesužaidžiau taip, kaip turėčiau“, – po mačo savikritiškas buvo L.Jamesas, kuriam iki trigubo dublio pritrūko vos vieno rezultatyvaus perdavimo.

Antrosios serijos rungtynės naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį taip pat bus žaidžiamos Klivlande.

„Cavaliers“: K.Irvingas 30 taškų, I.Shumpertas 22, L.Jamesas 19 (15 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Bulls“: D.Rose'as 25, P.Gasolis 21 (10 atk. kam.), J.Butleris 20, M.Dunleavy 14.