2010 12 01

„Chimki“ namuose nušlavė „Partizan“ penketą

Pirmieji Eurolygos septintojo turo rungtynes A grupėje trečiadienį žaidė Maskvos srities „Chimki“ ir Belgrado „Partizan“ krepšininkai. Užtikrintai rungtyniaudamas Rusijos klubas namuose nugalėjo rezultatu 92:65 ir šventė trečią pergalę.
„Khimki“ ir „Partizan“ rungtynių akimirka
„Chimki“ ir „Partizan“ rungtynių akimirka / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Chimki“ ekipa puikiai pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio pirmavo 26:13. Po petraukėlės žaidimas tapo lygesnis, tačiau aikštės šeimininkai neišleido inciatyvos iš rankų – 50:37. Antroje dvikovos pusėje „Chimki“ dar padidino atotrūkį  ir po trijų kėlinių pirmavo 69:51, o per 10 paskutinių minučių, galima sakyti, sutriuškino varžovus iš Serbijos sostinės – 92:65.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidė 22 taškus surinkęs Keithas Langfordas (6 atkovoti kamuoliai bei 3 rezultatyvūs perdavimai), 16-a pelnė Zoranas Planiničius, 11 – Vitalijus Fridzonas.

„Partizan“ ekipoje, kuri turi 4 pergales ir patyrė trečią nesėkmę, pasižymėjo legionieriai: 18 taškų surinko Jamesas Gistas, 16 – Nathanas Jawai, 13 – Curtis Jarrellsas.

Trečiadienio vakarą šioje grupėje vyks dar vienas susitikimas. Ispanijos čempionė „Caja Laboral“ komanda namuose žais su Lenkijos pirmenybių nugalėtoja „Asseco Prokom“ ekipa.

Grupėje pirmaujančių Tel Avivo „Maccabi“ ir Kauno „Žalgirio“ krepšininkų rungtynės vyks ketvirtadienį.