2009 02 11

D.Songailą sužeidė komandos draugas

Vašingtono „Wizards“ ekipos puolėjas Darius Songaila antradienio NBA lygos rungtynėse su Atlantos „Hawks“ krepšininkais patyrė kairės rankos alkūnės traumą.
Songailą sužeidė komandos draugas.
D.Songailą sužeidė komandos draugas. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Už kelių dienų, vasario 14 dieną, 31-ąjį gimtadienį švęsiantis lietuvis susižeidė iki antradienio rungtynių antro kėlinuko pabaigos likus pusketvirtos minutės.

D.Songaila bandė pastatyti užtvarą komandos draugui Juanui Dixonui, tačiau šis rėžėsi į 113 kg sveriantį lietuvį, ne tik prarasdamas kamuolį, tačiau ir stipriai sumušdamas kairę D.Songailos alkūnę. Starto penkete susitikimą pradėjęs 206 cm ūgio D.Songaila nedelsdamas paliko aikštelę ir joje daugiau nepasirodė.

„Man dar niekada nebuvo nutikę nieko panašaus. Net nežinau, ką pasakyti“, – nusivylęs kalbėjo lietuvis.

Kiek laiko teks gydyti traumą, kol kas nepranešama. Iki minėto epizodo D.Songaila ant parketo spėjo praleisti 15 minučių ir surinko 2 taškus. Netekusi vieno iš pagrindinių savo žaidėjų (lietuvis pastarąsias 8 rungtynes pradėjo starto penkete) „Wizards“ ekipa pralaimėjo susitikimą triuškinamu rezultatu 90:111.

Niekaip iš pralaimėjimų liūno išlipti nesugebantiems „burtininkams“ tai buvo jau 41-oji nesėkmė šį sezoną. Vos 11 pergalių sąskaitoje turintis Vašingtono klubas yra akivaizdus NBA lygos Rytų konferencijos autsaideris.

D.Songaila šiame sezone aikštelėje vidutiniškai praleidžia 18 minučių, pelno 6,2 taško ir atkovoja 2,6 kamuolio.