2009 12 28

Daviso dvitaškis paskutinę sekundę paskandino „Celtics“ (video)

Dramatišką pergalę NBA iškovojo Los Andželo „Clippers“ ekipa. Ji po Barono Daviso taiklaus metimo aidint finalinei sirenai išplėšė pergalę 92:90 (22:23, 24:25, 23:25, 23:17) prieš Bostono „Celtics“ komandą.
B.Davisas išplėšė pergalę metimu paskutinę sekundę
B.Davisas išplėšė pergalę metimu paskutinę sekundę. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Visą antrą rungtynių dalį atsilikinėję „Clippers“ krepšininkai išlygino rezultatą likus žaisti 8,5 sekundes, kai Rasualas Butleris pataikė tritaškį.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 1,5 sekundes Los Andželo krepšininkai prasižengė prieš Rajoną Rondo, bet šis prametė abi baudas ir suteikė šansą paskutinei „Clippers“ atakai.

Po minutės pertraukėlės kamuolys buvo išmestas B.Davisui ir šis, atsilošęs ties tritaškio linija, paleido taiklų metimą.

Ši „Clippers“ pergalė nutraukė devynių iš eilės „Celtics“ pergalių išvykose seriją. Tai kartu buvo vos šešta Bostono krepšininkų nesėkmė per 29 mačus.

„Clippers“: Chrisas Kamanas 27 (12 atk. kam.), Baronas Davisas 24 (13 rez. perd.), Ericas Gordonas 15. „Celtics“: Rajonas Rondo 20, Ray Allenas 13, Kevinas Garnettas 12, Tony Allenas (10 atk. kam.) ir Eddie House’as po 10.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai