2014 01 29

Deividas Gailius žaidė įspūdingai, bet „Union Olimpija“ dar kartą krito Europos taurėje

Trečią pralaimėjimą Europos taurės turnyre patyrė Deivido Gailiaus atstovaujama Liublianos „Union Olimpija“ (1/3) komanda. Daugkartiniai Slovėnijos čempionai M grupėje svečiuose 65:81 (11:23, 23:20, 21:20, 10:18) nusileido Bandirmos „Banvit“ (2/2) krepšininkams.
Deividas Gailius
Deividas Gailius / facebook.com/union.olimpija nuotr.

Slovėnijos ekipai mačas nenusisekė nuo pat pirmųjų minučių. Prasidėjus antrajam kėliniui lietuvio atstovaujama ekipa jau turėjo 12-os taškų deficitą. Nors „Union Olimpija“ trečiajame ketvirtyje sumažino atotrūkį 55:63, varžovai neleido jiems pagalvoti apie pergalę. „Banvit“ užtikrintai sužaidė lemiamą ketvirtį ir laimėjo 81:65.

D.Gailius šiose rungtynėse buvo sunkiai sustabdomas. Lietuvis per 33 minutes įmetė 27 taškus (2/7 dvit., 5/6 trit., 8/11 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, kartą perėmė kamuolį, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir pats 3 kartus prasižengė.

„Union Olimpija“: Dino Muričius 11, Cedricas Jacksonas 9, Alenas Omičius 7.

„Banvit“: Earlas Rowlandas 22, Chuckas Davisas 14, Sammy Mejia 11, Keithas Simmonsas 10.

Trijų lietuvių atstovaujamam Kijevo „Budivelnyk“ klubui sekėsi geriau – jis 96:93 įveikė Jeruzalės „Hapoel“.

Dar viename trečiadienio mače Rimo Kurtinaičio treniruojamas „Chimki“ įveikė Kęstučio Kemzūros vadovaujamą Nimburko ČEZ klubą.