2013 12 30

Deivido Dulkio benefisas atnešė pergalę „Anwil“ ekipai

Deivido Dulkio atstovaujama Vloclaveko „Anwil“ (9/3) ekipa Lenkijos pirmenybėse 78:60 (19:2, 22:19, 14:20, 23:12) įveikė Vroclavo „Slask“ (5/7) klubą. Lietuvis surengė tikrą krepšinio šou ir pelnė 22 taškus.
Deividas Dulkys
Deividas Dulkys / Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr.

Lietuvis sužaidė vieną geriausių mačų. D.Dulkys rungtyniavo 36 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (5/8 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 6/7 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

„Anwil“: Michalas Sokolowskis (9 atk. kam.) ir Mateušas Kosrtzewskis po 13, Seidas Hajričius 12.

„Slask“: Krzyštofas Sulima 12, Dominique‘as Johnsonas ir Nikola Malaševičius po 11.

Lenkijos pirmenybėse „Anwil“ pakilo į antrąją vietą.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius