Dėl bronzos „Šiauliams“ dar teks pakovoti

LKL pusfinalio serija iki dviejų pergalių, pirmos rungtynės
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Nors vakar ir patyrė nesėkmę, „Šiaulių“ ekipa vis dar pirmauja LKL mažojo finalo serijoje iki trijų pergalių (2:1).
0

„Šiaulių“ krepšininkams, siekiantiems šeštą kartą iš eilės iškovoti Lietuvos krepšinio lygos (LKL) bronzos apdovanojimus, teks dar pasigrumti dėl šio trofėjaus.

Namuose žaidę šiauliečiai trečiosiose mažojo finalo serijos rungtynėse 90:95 (24:18, 21:26, 20:25, 25:26) nusileido Klaipėdos „Neptūno“ ekipai, kuriai pavyko sušvelninti serijos iki trijų pergalių rezultatą iki 1:2.

Aktyviau susitikimą pradėję „Šiauliai“ netruko susikrauti dviženklės persvaros (22:9), tačiau antrojo kėlinuko viduryje varžovus pasiviję bei aplenkę klaipėdiečiai patys pradėjo diktuoti varžybų tempą.

Po didžiosios pertraukos keliais taškais nuolat pirmavusi „Neptūno“ ekipa lemiamą  pranašumą įgijo ketvirtojo kėlinio pabaigoje (80:90). Ir nors „Šiauliai“ dar bandė vytis (90:93), tačiau pirmąją pergalę serijoje dėl LKL bronzos šventė klaipėdiečiai (90:95).

„Neptūną“ į pergalę vedė Martynas Mažeika (21 tšk.), Arvydas Eitutavičius (20 tšk., 8 rez. per.), Deivydas Gailius (18 tšk.) ir Valdas Vasylius (17 tšk.), o pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Virginijus Praškevičius (14 tšk.) bei Saulius Kuzminskas (13 tšk.).

Ketvirtosios LKL mažojo finalo serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį, gegužės 13-ą, Klaipėdoje.