2014 11 30

Donatas Motiejūnas įmetė 20 taškų, o „Rockets“ įveikė „Bucks“

Skaudų pralaimėjimą prieš tai buvusiose rungtynėse „Houston Rockets“ (13/4) ekipos krepšininkai nuplovė puikia pergale išvykoje. Donato Motiejūno atstovaujama komanda 117:103 (28:23, 25:23, 32:26, 32:31) įveikę „Milwaukee Bucks“ (10/8).
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Nugalėtoją rungtynėse nulėmė trečiasis kėlinys, kuriame „Rockets“ 7 taškų persvarą padidino iki dviženklės (85:72) ir „Bucks“ per lemiamą ketvirtį jos taip ir nepanaikino. Kaip įprasta, Hiustono ekipą į priekį tempė Jamesas Hardenas, trečiajame ketvirtyje įmetęs net 19 taškų.

Svarbų vaidmenį atliko ir D.Motiejūnas, kurio puolime atkovotas kamuolys vienoje atakoje leido J.Hardenui įsmeigti tritaškį su pražanga, po kurio „Rockets“ persvara išaugo iki 68:52. Po šio epizodo „Rockets“ rimto pasipriešinimo taip ir nebesulaukė.

D.Motiejūnas sužaidė vienas sėkmingiausių karjeros rungtynių. Per 31 minutę lietuvis įmetė 20 taškų (9/12 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir tris kartus suklydo.

„Rockets“ tai buvo septintoji pergalė išvykoje per 8 šį sezoną žaistas rungtynes. Ekipa vis dar žaidė be lyderio Dwighto Howardo, paprastai D.Motiejūno vietoje startuojančio Terrence'o Joneso, pagrindinio įžaidėjo Patricko Beverley bei jo „pavaduotojo“ Isiah Canaano.

„Rockets“: J.Hardenas (5/9 dvit., 4/5 trit., 12/13 baud., 8 rez. perd.) 34, D.Motiejūnas 20, J.Terry (4/8 trit.) 18, T.Ariza (4/12 trit., 10 atk. kam.) 14, K.Papanikolaou 12.

„Bucks“: J.Parkeris (9 atk. kam.) 19, E.Ilyasova 18, G.Antetokounmpo 17, B.Knightas 12, K.Middletonas ir L.Sandersas po 11.