2012 11 19

Donatas Motiejūnas per dvi ikisezonines NBDL rungtynes surinko 33 taškus

NBA plėtojimosi lygoje (NBDL) savaitgalį prasidėjo ikisezoninės rungtynėse, kuriose solidžiai pasirodė iš „Houston Rockets“ į „Rio Grande Valley Vipers“ klubą išsiųstas Donatas Motiejūnas.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / asseco.prokom.pl nuotr.

„Rio Grande Valley Vipers“ šeštadienio naktį 115:99 (27:21, 27:16, 26:26, 35:36) nugalėjo Austino „Toros“ ekipą.

Sporto grupė „Facebook“. Prisijunk ir tu, spausk LIKE.

D.Motiejūnas rungtynes pradėjo starto penkete ir per 29 minutes pelnė 17 taškų (dvit. 8/9, trit. 0/2, baudos 1/2), atkovojo 7 kamuolius, perėmė tris, blokavo du varžovų metimus, tačiau 4 kartus suklydo ir dukart prasižengė.

„Vipers“ klube rezultatyviau rungtyniavo tik Chrisas Johnsonas - 18 tšk.

Antras rungtynes „Vipers“ žaidė naktį iš sekmadienio į pirmadienį ir išvykoje 114:96 (30:22, 26:23, 27:25, 31:26) įveikė Teksaso „Legends“ ekipą.

D.Motiejūnas šį mačą taip pat pradėjo starto penkete ir žaidė 31 minutę. Per jas aukštaūgis surinko 16 taškų (dvit. 3/7 , trit. 2/3, baudos 4/6) ir atkovojo 9 kamuolius. Taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė tiek pat kamuolių, blokavo varžovo metimą, tačiau kartą suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles bei gavo bloką.

Už D.Motiejūną rezultatyviau ir vėl žaidė tik vienas krepšininkas, 17 taškų surinkęs ir 13 kamuolių atkovojęs Jeffas Adrienas.