2014 02 01

„Dzūkija“ LKL čempionate kyla į aštuntą poziciją

Trijų pralaimėjimų seriją Lietuvos krepšinio lygoje nutraukė Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkai. Jie 70:62 (14:15, 18:9, 22:17, 16:21) namie įveikė Kėdainių „Nevėžį“, kuris patyrė jau dešimtąją nesėkmę.
Kėdainių „Nevėžis“
Kėdainių „Nevėžis“ / kedainiunevezis.lt/

Lygiame pirmajame ketvirtyje pirmaujanti komanda keitėsi net septynis kartus, o prasidėjus antrajam – dar tris.

„Nevėžiui“ sustojus, o alytiškiams padidinus tempą ir laimėjus atkarpą 12:0, pastarosios komandos pranašumas pasiekė dešimties taškų ribą. Nuo to momento svečiai iš Kėdainių išsiveržti į priekį daugiau nebesugebėjo.

Saugų atstumą išlaikusi Mindaugo Lukošiaus treniruojama „Dzūkija“ po didžiosios pertraukos pirmavo 5-10 taškų skirtumu, o kėliniui besibaigiant, padidino iki rekordinės 13 taškų ribos.

Nenorėdami susitaikyti su pralaimėjimu, ketvirtojo ketvirčio pradžioje, kėdainiečiai vos per minutę sumažino atsilikimą iki 6 taškų, tačiau tai buvo viskas, ką ši komanda galėjo šiandien.

„Dzūkijos“ komandai daugiausiai taškų pelnė: Paulius Dambrauskas 24, Darius Gvezdauskas 19, Eigirdas Žukauskas 11 (8 atkovoti kamuoliai).

„Nevėžio“ ekipoje tik du krepšininkai peržengė dešimties pelnytų taškų ribą – Simas Buterlevičius 14 ir Gintaras Leonavičius 11.

-LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):