2015 02 06

„Dzūkija“ pratęsė „Juventus“ pralaimėjimų seriją LKL pirmenybėse

LKL čempionate pralaimėjimų seriją pratęsė Utenos „Juventus“ (15/10) krepšininkai, namuose 77:72 (12:22, 21:17, 23:15, 21:18) turėję pripažinti Alytaus „Dzūkijos“ (13/12) pranašumą.
Vilmantas Dilys
Vilmantas Dilys / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Valdo Dabkaus, Rashauno Broaduso, Edgaro Stanionio bei Sauliaus Kulviečio surengtas spurtas rungtynių pradžioje „Juventus“ ekipai leido nutolti (12:5). Nikita Barinovas pelnė 6 taškus iš eilės, taip padidindamas šeimininkų persvarą iki 9-ių (18:9). Artūras Jomantas taikliu metimu sumažino „Dzūkijos“ deficitą, bet E.Stanionio tritaškis po pirmojo kėlinio leido šeimininkams pirmauti 10 taškų persvarą – 22:12.

Penki iš eilės Fedoro Dmitrievo taškai svečiams leido priartėti (26:20). Kėliniui įpusėjus komandas skyrė 9 taškai (29:20). Paulius Dambrauskas bei Vilmantas Dilys sumažino „Dzūkijos“ atsilikimą iki 5 taškų (36:31). G.Gustas pridėjo dar 2 taškus, bet jau kitoje aikštelės pusėje Ovidijus Varanauskas pataikė tolimą metimą ir „Juventus“ ekipa pirmąją rungtynių pusę baigė turėdama 6 taškų pranašumą – 39:33.

Trečiąjį ketvirtį dviem taikliais metimais pradėjo F.Dmitrievas (41:37). Adamas Lapeta ir Martynas Paliukėnas sumažino „Juventus“ persvarą iki minimumo (42:41), o P.Dambrausko dvitaškis svečius išvedė į priekį (42:43). Komandos kelias minutes keitėsi rezultatyviomis atakomis (51:52). V.Dilys taikliu metimu padidino „Dzūkijos“ pranašumą iki 3 taškų (51:54). N.Barinovas ir P.Dambrauskas apsikeitė taikliais metimais ir trečiasis rungtynių kėlinys baigėsi svečiams iš Alytaus pirmaujant 2 taškais – 54:56.

N.Barinovas, R.Broadusas ir O.Varanauskas aktyviai pradėjo kėlinį persverdami rezultatą „Juventus“ ekipos naudai (61:58). R.Broadusas ir F.Dmitrievas apsikeitė taikliais metimais (63:60), o P.Dambrausko tritaškis išlygino rungtynių rezultatą (63:63). V.Dilys pataikė abu baudos metimus, P.Dambrauskas pelnė 13-ąjį savo tašką ir „Dzūkija“ vėl išsiveržė į priekį (63:67). Tačiau S.Buterlevičiaus tolimas metimas sumažino šeimininkų atsilikimą iki minimumo (66:67). V.Dilys bei M.Paliukėnas pataikė po tritaškį ir padidino Alytaus komandos pranašumą iki 8 taškų (66:74). Arvydas Šikšnius pelnė 6 taškus iš eilės, tačiau to nepakako ir Alytaus „Dzūkija“ šventė pergalę –72:77.

„Juventus“: A.Šikšnius 13, R.Broadusas (4/13 dvit., 0/2 trit.), N.Barinovas (9 atk. kam.) ir V.Dabkus (7 atk. kam.) po 11.

„Dzūkija“: V.Dilys (5/9 dvit., 1/4 trit.) 17, F.Dimitrievas (5/6 dvit., 2/5 trit.) 16, P.Dambrauskas (5/7 dvit., 1/5 trit.) 14.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius