2015 04 20

Emocingose rungtynėse Utenos „Juventus“ parklupdė Klaipėdos „Neptūną“

LKL čempionate „Juventus“ (23-15) krepšininkai namuose 77:71 (16:23, 23:17, 22:15, 16:16) įveikė „Neptūną“ (30-9) ir iškovojo 23-čią pergalę čempionate. Tiek pat pergalių savo sąskaitoje turi ir „Pieno žvaigždžių“ ekipa, kuri ir yra pagrindinė „Juventus“ varžovė dėl ketvirtos vietos turnyro lentelėje.
Kazys Maksvytis
Kazys Maksvytis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Svečiai rungtynes pradėjo sėkmingiau ir po Mustafa Shakuro tritaškio pirmavo (5:8). Donatas Zavackas pridėjo penkis taškus iš eilės ir „Neptūnas“ nutolo (9:15). Vytautas Šarakauskas tolimu metimu padidino svečių persvarą iki dviženklės, bet taiklus Edgaro Stanionio dvitaškis paskutinėmis ketvirčio sekundėmis aptirpdė deficitą – 16:23.

Justas Sinica buvo nubaustas nesportine, o už diskusijas su rungtynių teisėjais užsidirbo ir techninę pražangą

Po klaipėdiečių spurto 5:0 Dainius Adomaitis buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos savo benefisą surengė Rashaunas Broadusas – jis pelnė penkis taškus, perėmė kamuolį ir „Juventus“ sumažino deficitą (21:28). Simas Galdikas ėmėsi iniciatyvos varžovų gretose ir sugrąžino dviženklę persvarą (25:35). Persvara pajūrio krepšininkai džiaugėsi neilgai, nes aikštelės šeimininkai surengė spurtą 10:0 ir išlygino rezultatą (35:35). Po pirmos rungtynių pusės šeimininkai atsiliko 39:40.

Justas Sinica buvo nubaustas nesportine pražanga, o už diskusijas su rungtynių teisėjais užsidirbo ir techninę pražangą (57:53). Prieš lemiamą ketvirtį „Juventus“ pirmavo 61:55.

Ketvirto kėlinio pradžioje ekipos apsikeitė efektingais dėjimais (63:59). Rungtynių lūžis įvyko kėlinio viduryje, kai Egidijus Dimša du kartus pataikė iš toli ir „Juventus“ nutolo 69:59. Per likusį rungtynių laiką aikštelės šeimininkai išsaugojo persvarą ir iškovojo pergalę 77:71.

„Juventus“: Rashaunas Broadusas 18 tšk., Nikita Barinovas 12 tšk., Edgaras Stanionis ir Egidijus Dimša po 10 tšk., Arvydas Šikšnius 7 tšk.

„Neptūnas“: Simas Galdikas 16 tšk., Donatas Zavackas 15 tšk., Deividas Gailius 8 tšk., Mustafa Shakuras 7 tšk.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius