Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Emporio Armani“ su Linu Kleiza „Top 16“ etape pralaimėjo trečią kartą

Linas Kleiza
0

Lino Kleizos atstovaujamas Milano „Emprio Armani“ (1/3) klubas Eurolygos „Top 16“ etapo F grupėje patyrė jau trečiąją nesėkmę. Italai savo aikštėje 71:82 (24:28, 14:15, 16:20, 17:19) turėjo pripažinti Stambulo „Fenerbahce“ (2/2) pranašumą.

Svečiai iš Turkijos ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdami 9 taškų pranašumą. Po M.Brookso metimo rezultatas vienu metu buvo 65:70 tačiau „Fenerbahce“ labai greitai atsakė 4 taškais iš eilės.

Likus žaisti 3 su puse minutės A.Gentile dvitaškiu užbaigė „Emporio Armani“ atkarpą 5:0 ir šeimininkai priartėjo iki 70:74, tačiau svečiai atsakė 6 iš eilės taškais ir mačo nugalėtojas buvo aiškus.

Linas Kleiza Milano komandai per 20 su puse minutės įmetė 7 taškus (2/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo kamuolį, blokavo metimą, tris kartus prasižengė ir dvi pražangas išprovokavo. Lietuvis surinko 7 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: M.Brooksas (5/10 dvit., 2/4 trit., 8/8 baud., 26 naud.) 24, A.Gentile (5/7 dvit.) 14, D.Hackettas (5/10 dvit., 10 atk. kam.) 12.

„Fenerbahce“: J.Vesely (7/11 dvit., 8 atk. kam.) 15, N.Bjelica (5/9 dvit., 10 atk. kam.) 14, B.Bogdanovičius, O.Savas ir N.Zisis po 11.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Maskvos CSKA (Rusija) 4 0 362:314
2. Pirėjo „OlympiaKos“ (Graikija) 3 0 224:187
3. Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) 2 1 215:215
4. Stambulo „Fenerbahcw“ (Turkija) 2 2 309:289
5. Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) 1 2 213:218
6. Vitorijos „Laboral Kutxa“ (Ispanija) 1 2 238:245
7. Milano „Emporio Armani“ (Italija) 1 3 272:319
8. Malagos „Unicaja“ (Ispanija) 0 4 282:328