Publikuota: 2013 balandžio 18d. 23:37

Eurolyga: „Barcelona“ įveikė „Panathinaikos“ ir išlygino serijos rezultatą 2:2

„Panathinaikos“ – „Barcelona“
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Panathinaikos“ – „Barcelona“

Ketvirtadienį Eurolygoje ketvirtąsias ketvirtfinalio rungtynes sužaidė Atėnų „Panathinaikos“ ir „Barcelona“ klubai. Po jų paaiškėjo, kad serijos rezultatas tampa lygus 2:2 ir paskutinės rungtynės nulems, kas pateks į finalinį ketvertą. Ispanai susitikimą laimėjo 70:60 (20:10, 11:17, 20:11, 19:22).

Rungtynės klostėsi gana permainingai. Po dviejų kėlinių komandas skyrė vos 4 taškai. Antros rungtynių dalies metu virė įnirtinga kova, tačiau galiausiai „Barcelona“ krepšininkai laimėjo dešimties taškų skirtumu.

„Barcelona“ krepšininkai 72:70 laimėjo pirmąsias serijos rungtynes namuose, o „Panathinaikos“ komanda iškovojo pergales antrajame susitikime Katalonijos sostinėje 66:65 ir trečiajame namuose 65:63.

Nugalėtojų gretose žaidžiantis Šarūnas Jasikevičius į šeimininkų krepšį įmetė 5 taškus, sugriebė 3 kamuolius, sykį suklydo bei prasižengė 2 kartus. Per 18 su puse žaidimo minutės (18:21) įžaidėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 2 bei 1 dvitaškį metimą iš 5.

Rezultatyviausiai ispanų gretose rungtyniavo 17 taškų pelnęs Juanas Carlosas Navarro. 16 – Ante Tomičius, 10 – Marcelinho Huertas.

J. Mačiulis pralaimėjusiems pelnė 11 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei po 4 sykius suklydo ir prasižengė. Per 27 su puse minutės (27:38) puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 4 bei 4 dvitaškius metimus iš 5.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką šeimininkų gretose žaidė Michaelis Bramosas (15 tšk.), Sofoklis Schortsanitis (13 tšk.) ir Stephenas Lasme (12 taškų).

Lemiamos rungtynės, po kurių paaiškės, kas nusipelnė vietos tarp stipriausių Europos ekipų, vyks Barselonoje.