TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Eurolyga: būsima „Žalgirio“ varžovė „Regal Barcelona“ svečiuose patiesė „Maccabi“

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
0

H grupės, kurioje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“, lydere tapo Barselonos „Regal Barcelona“ ekipa. Permainingose ir atkakliose antrojo turo rungtynėse Barselonos krepšininkai svečiuose 71:57 (12:19, 17:10, 15:13, 27:15) įveikė Tel Avivo „Maccabi“ (1/1) krepšininkus, kurie grupėje užima antrąją vietą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkai surengė spurtą 12:4 ir pirmąjį kėlinį laimėjo septynių taškų persvara (19:12). Svečiai antrajame ketvirtyje atsakė tuo pačiu ir išlygino rezultatą (29:29).

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Maccabi“ dar buvo priekyje (51:49), bet „Barcelona“ spurtavo 13:4 bei įgijo 7 taškų pranašumą – 62:55. Per likusias minutes svečių pranašumas dar labiau išaugo ir rungtynių baigtis klaustukų nebekėlė.

Tel Avivo komanda šiose rungtynėse nepataikė nei vieno tolimo metimo iš 6 bandymų.

„Maccabi“: K.Langfordas 17 (dvitaškiai 7/12), D.Malletas 12, R.Hendrixas 8 (dvitaškiai 4/10).

„Regal Barcelona“: E.Lorbekas 18 (dvitaškiai 5/5, 9 išprov. praž.), G.Vazquezas 14 (dvitaškiai 6/7, 7 atk. kam.), J.Inglesas 13 (9 atk. kam.).

Kitą ketvirtadienį (02.02) būtent „Barcelona“ bus Kauno „Žalgirio“ komandos varžovė Eurolygoje. Mačas vyks Katalonijos sostinėje.