2014 04 18 /23:45

Eurolyga: CSKA dar kartą nugalėjo „Panathinaikos“, „Emporio Armani“ išlygino serijos rezultatą

Penktadienio vakarą buvo sužaistos antrosios Eurolygos ketvirtfinalio etapo rungtynės. Maskvos CSKA namuose nesunkiai dar kartą palaužė Atėnų „Panathinaikos“ pasipriešinimą. Kitose rungtynėse „Emporio Armani“ nugalėjo „Maccabi“ ir išlygino serijos rezultatą.
Nenadas Krstičius ir Jonas Mačiulis
Nenadas Krstičius ir Jonas Mačiulis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Maskvos CSKA – Atėnų „Panathinaikos“ 77:51 (21:19, 18:6, 11:14, 27:12)

Laimėjusi jau antrąsias rungtynes serijoje iki trijų pergalių Maskvos CSKA ekipa įgijo rimtą pranašumą prieš graikus. Jeigu pirmadienį rusai švęs pergalę ir Atėnuose, kova bus baigta.

CSKA į pergalę vedė 23 taškus pelnęs Sonny Weemsas. Vladimiras Micovas pridėjo 12 taškų.

Atėnų komandai 15 taškų surinko Roko Ukicas.

Jonas Mačiulis į aikštės šeimininkų krepšį penktadienį įmetė 5 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei prasižengė 3 sykius. Per 27 minutes (26:51) J.Mačiulis pataikė 1 tritaškį iš 3 ir 1 dvitaškį iš 4.

Pirmajame susitikime „Panathinaikos“ komanda nusileido varžovams po pratęsimo 74:77 (14:21, 19:19, 23:18, 16:14, 2:5).

Milano „Emporio Armani“ – Tel Avivo „Maccabi“ 91:77 (25:17, 22:17, 19:21, 25:22)

Milano krepšininkai sugebėjo išlyginti serijos rezultatą. Pirmosiose rungtynėse tik po pratęsimo nusileidę Izraelio ekipai, šįkart jie gana lengvai atkeršijo konkurentams.

17 taškų nugalėtojams pelnė Curtis Jerrelsas, po 13 – Kristjanas Kanguras ir Davidas Mossas, 12 – Keithas Langfordas, po 10 – Samardo Samuelsas ir C.J.Wallace'as.

16 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Alexas Tyus, 12 – Davidas Blu, 10 – Tyrese'as Rice'as, 9 – Ricky Hickmanas.

Pirmąjį susitikimą Milane „Maccabi Electra“ komanda laimėjo po pratęsimo 101:99 (19:23, 23:24, 16:23, 29:17, 14:12).

Dabar serija keliasi į Tel Avivą, kur pirmadienį ir trečiadienį bus žaidžiamos trečiosios bei ketvirtosios ketvirtfinalio serijos rungtynės.