2011 11 11

Eurolyga: Martyną Pocių ir „Real“ paskutinėmis sekundėmis parklupdė „Partizan“

Eurolygos C grupės mače pergalę iškovojo Belgrado „Partizan“ (2/2) ekipa, kuri namuose po atkaklios kovos 80:79 (22:16, 23:24, 12:21, 23:18) nugalėjo Madrido „Real“ (2/2) klubą su Martynu Pociumi.
Martynas Pocius pelnė 7 taškus.
Martynas Pocius pelnė 7 taškus. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iki rungtynių pabaigos likus minutei „Real“ dar buvo priekyje – 78:76. Tačiau tada rezultatą išlygino Dušanas Kečmanas, o ispanų ekipos atsakas buvo netikslus, tad jie prasižengė prieš „Partizan“ klubą. Acie Law sumetė dar du baudos metimus ir serbai pirmavo 80:78.

Likus septynioms sekundėms Sergio Llullas stojo prie baudų metimo linijos, ispanas pataikė tik vieną baudą. Ir nors atsikovojo kamuolį, tačiau paskutinėmis sekundėmis jo paties mestas tolimas metimas skriejo pro šalį ir „Partizan“ šventė pergalę – 80:79.

M.Pocius ant parketo praleido 15 minučių ir pelnė 7 taškus (dvitaškiai 1/3, tritaškiai 1/1, baudos 2/2), kartą suklydo ir išprovokavo varžovo pražangą.

Nugalėtojams Nikola Pekovičius surinko 20 taškų, Milanas Mačvanas 16, Acie Law pridėjo 14, Dušanas Kečmanas – 10.

Pralaimėjusiesiems Jaycee Carrollas įmetė 21 tašką, Rudy Fernandezas ir Sergio Llullas pelnė po 13.

„Maccabi“ iš Stambulo išsivežė pergalę

Kitose C grupės rungtynėse ambicingų planų Eurolygos turnyre nestokojanti Stambulo „Anadolu Efes“ ekipa (2/2) patyrė antrą nesėkmę, namuose 72:79 (13:14, 22:24, 18:21, 19:20) nusileidusi Tel Avivo „Maccabi“ klubo krepšininkams (3/1).

Įdomu, kad „Anadolu Efes“ kol kas abu kartus pralaimėjo namuose ir abu kartus laimėjo išvykose.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje turkai buvo priartėję iki 70:71, bet Izraelio ekipa, daugiausia Jordano Farmaro dėka, išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę.

Nugalėtojams Jordanas Farmaras įmetė 18 taškų (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Davidas Blu pridėjo 15, Lioras Eliyahu ir Sofoklis Schortsanitis – po 12

Pralaimėjusiesiems Saša Vujačičius surinko 21 tašką, Stanko Baračas pelnė 17, Ersanas Ilyasova ir Cenkas Akyolas – po 9.

„Spirou“ paskutinėmis sekundėmis išleido pergalę iš rankų

Apmaudžiai pergalę iš rankų paskutinėse Eurolygos C grupės rungtynėse išleido Šarlerua „Spirou“ (1/3) ekipa, kuri namuose 76:81 (11:14, 23:16, 24:23, 18:28) nusileido Milano „Emporio Armani“ (2/2) klubo krepšininkams.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus trims minutėms belgai dar pirmavo 74:71. Vis dėlto Drew Nicholas tuomet pataikė iš toli, italai kelis sykius sėkmingai apsigynė, o Danilo Gallinari lemiamu momentu sumetė baudos metimus ir išplėšė savo ekipai svarbią pergalę.

Nugalėtojams Antonis Fotsis surinko 19 taškų, D.Gallinari įmetė 17, Ioannis Bourousis 11, Drew Nicholas 10.

Pralaimėjusiesiems 21 tašką pelnė Demondas Malletas, Calebas Greenas pridėjo 12, Christophe'as Beghinas – 11.