2011 11 10

Eurolyga: peštynėmis pažymėtame mače „Barcelona“ sutriuškino „Montepaschi“

Rimantas Kaukėnas ir Kšištofas Lavrinovičius šaudė pro šalį, o Sienos „Montepaschi“ išvykoje neprilygo „Barcelonos“ ekipai – 92:75.
Chuckas Eidsonas ir Rimantas Kaukėnas.
Chuckas Eidsonas ir Rimantas Kaukėnas. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Eurolygos D grupės lyderių mače Ispanijos čempionai stipriausią Italijos klubą į nokdauną pasiuntė jau pačioje mačo pradžioje, spurtavę net 19:4. „Montepaschi“ mėgino atsitiesti, tačiau „Barcelona“ sėkmingai saugojo persvarą.

Svečiams priartėti pavyko tik ketvirtojo kėlinio viduryje (73:66), tačiau „Barcelona“ surengė dar vieną spurtą ir įtvirtino pergalę.

Ispanijos ir Italijos čempionų mače netrūko ir aistrų. Antrajame kėlinyje, „Barcelonai“ pirmaujant triuškinama 15 taškų persvara, neišlaikė Pete'o Mickealo ir Davido Mosso nervai. Vienas kitam į atlapus kibę krepšininkai buvo diskvalifikuoti.

Nesėkmingai šios rungtynės susiklostė lietuviams. Nors K.Lavrinovičius (13 tšk., 8 atk. kam.) ir R.Kaukėnas (10 tšk.) buvo tarp rezultatyviausių „Montepaschi“ komandos krepšininkų, kartu iš žaidimo jie pataikė tik 7 metimus iš 24 (K.Lavrinovičius – 3/8 dvitšk., 1/4 tristšk., o R.Kaukėnas – 3/11 dvitšk.).

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojusi „Barcelona“ įsitvirtino D grupės viršūnėje, o pirmą kartą šio sezono Eurolygoje suklupusi „Montepaschi“ žengia antra.

„Barcelona“: Ch.Eidsonas 22, E.Lorbekas 17, B.Ndongas 15 (7 atk. kam.).

„Montepaschi“: B.McCalebbas 20, K.Lavrinovičius (13 tšk., 8 atk. kam.), D.Andersenas 12, ... R.Kaukėnas 10.