2011 10 21

Eurolyga: rezultatyvus Martyno Gecevičiaus žaidimas neišgelbėjo „Olympiacos“ nuo pralaimėjimo

Eurolygos sezoną netikėtai lengvai pradėjo Ispanijos vicečempionė Bilbao „Bizkaia Basket“ ekipa, kuri savo aikštelėje 76:61 (18:11, 19:20, 23:18, 16:12) įveikė Martyno Gecevičiaus atstovaujamą Pirėjo „Olympiacos“ ekipą.
Martynas Gecevičius
Martynas Gecevičius / „Scanpix“ nuotr.
Ispanijos vicečempionai lemiamą persvarą įgijo trečiojo ketvirčio pabaigoje, kai techninę pražangą „užsidirbus“ Georgiu Printeziui aikštės šeimininkai gerokai atitrūko – 60:47. Ketvirtajame kėlinyje svečiams kiek pavyko sumažinti deficitą, tačiau nuo pralaimėjimo Graikijos vicečempionų tai neišgelbėjo.

25 minutes aikštelėje praleidęs M.Gecevičius surinko 15 (dvitaškiai 4/4, tritaškiai 2/4, baudos 1/1) taškų, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 sykius suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei 2 sykius pažeidė taisykles.

„Bizkaia Basket“: M.Baničius 22 (dvitaškiai 7/9, baudos 8/8), D.Fisheris 16 (8 atk. kam.), A.Jacksonas 11, K.Vasialidis 9.

„Olympiacos“: M.Gecevičius 15, K.Hinesas 14 (dvitaškiai 6/8), V.Spanoulis 9.