2011 10 20

Eurolyga: Šarūnas Jasikevičius mėtė be klaidų, o „Panathinaikos“ sutriuškino „Unicaja“

Eurolygos čempionė pergalingai pradėjo naująjį sezoną. Šarūno Jasikevičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) ekipa ketvirtadienį namuose 99:77 (25:16, 27:33, 25:12, 21:16) sutriuškino Malagos „Unicaja“ (Ispanija) klubą.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / BFL nuotr.

Apylygiai vykusių rungtynių lūžis įvyko po didžiosios pertraukos. Namuose žaidę Graikijos čempionai spurtavo 11:0, susikrovė dviženklę persvarą, o iniciatyvos iš savo rankų nebepaleido.

Nugalėtojų gretose Š.Jasikevičius žaidė tik 9 minutes, tačiau jas išnaudojo su kaupu. Patyręs 35 metų įžaidėjas pelnė 10 taškų, krepšį atakuodamas 100 proc. taiklumu (3/3 dvitšk., 1/1 tritšk., 1/1 baud.), atliko vieną rezultatyvų perdavimą ir atkovojo vieną kamuolį. Tiesa, prasižengė net 4 kartus.

„Panathinaikos“: D.Diamantidis 17 (7 rez. perd.), R.Sato 16 (6 atk. kam.), K.Kaimakoglou ir S.Smithas – po 13, A.Maričius 10.

„Unicaja“: K.Valteris ir H.Peričius – po 13, N.Sinanovičius 11 (8 atk. kam.), E.Rowlandas 10.

„Brose Baskets“ pažemino naujokus

Kitose B grupės rungtynėse triuškinamą pergalę šventė Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) klubas. Vokietijos čempionai net 31 taško skirtumu 96:65 (26:16, 26:14, 28:20, 16:15) pažemino Eurolygoje debiutavusią „Zagreb“ (Kroatija) ekipą.

Šeimininkai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą, kurią iki mačo pabaigos tik didino.

„Brose Baskets“: A.Tuckeris 20, M.Slaughteris (10 atk. kam.) ir C.Jacobsenas – po 16, P.Suputas 15.

„Zagreb“: K.Simonas 14, D.Garrettas 11, S.May (9 atk. kam.) ir M.Kasunas (7 atk. kam.) – po 10.

Pirmosiose B grupės rungtynėse dar pirmadienį Kauno „Žalgiris“ namuose 74:87 turėjo pripažinti Maskvos CSKA (Rusija) pranašumą.

Kitą savaitę B grupėje „Žalgiris“ vyks į Malagą, kur žais prieš vietos „Unicaja“, CSKA namuose priims „Brose Baskets“, o „Zagreb“ taip pat savo žiūrovų akivaizdoje bandys sustabdyti „Panathinaikos“.

6. Zagreb 1 0 1 -31

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius