2012 11 16

Eurolyga: „Žalgirio“ varžovų dvikovoje „Anadolu Efes“ įveikė Italijos vicečempionus

Saša Vujačičius rungtyniavo įspūdingai ir pelnė 29 taškus, o Stambulo „Anadolu Efes“ (4-2) Eurolygos C grupės rungtynėse namuose 77:71 (20:18 7:18 27:16 23:19) palaužė Milano „Emporio Armani“ (2-4).
Atakuoja Saša Vujačičius
Atakuoja Saša Vujačičius / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Eurolyga Krepšinis

Nors antrąjį kėlinį italai laimėjo rezultatu 18:7, tačiau aikštės šeimininkai rungtyniavo užtikrintai ir prieš lemiamą ketvirtąjį kėlinį jau buvo panaikinę deficitą ir turėjo 2 taškų persvarą (54:52).

S.Vujačičius rungtyniavo itin užtikrintai ir padėjo savo ekipai pasiekti ketvirtąją pergalę. Krepšininkas pelnė 29 taškus, pataikydamas 1 dvitaškį iš 4, 6 tritaškius iš 8 ir 9 baudų metimus iš 13. Iš viso slovėnas surinko 31 naudingumo balą.

Primename, kad Eurolygos C grupėje rungtyniauja ir Kauno „Žalgiris“.

„Anadolu Efes“: Saša Vujačičius (6/8 trit., 31 n.b.) 29, Jamonas Alfredas Lucasas (5 rez. perd.) ir Keremas Gonlumas (12 atk. kam.) po 10, Semihas Erdenas 9.

„Emporio Armani“: Keithas Langfordas (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.) 15, Malikas Hairstonas 14, Nicolo Melli 10, Richardas Hendrixas (5 atk. kam.) 8.