2010 10 21

Eurolygoje – du pratęsimai

Trečiadienio vakarą Eurolygos turnyre sužaisti keturi mačai. Jau rašėme, kad C grupėje Vilniaus „Lietuvos rytas“ svečiuose neprilygo Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komandai – 69:86.
eurolyga
Eurolyga
Temos: 1 Eurolyga

Kitos dvejos C grupės rungtynės bus žaidžiamos ketvirtadienį. Sienos „Montepaschi“ susitiks su „Cholet Basket“, o „Barcelona“ namuose žais su Zagrebo „Cibona“.

A grupėje, kurioje rungtyniaus ir Kauno „Žalgiris“, lyderiu bent vienai dienai tapo per papildomą atranką  į turnyrą patekę „Khimki“ krepšininkai. Rusijos klubas namuose 82:76 palaužė Tomo Pačėso treniruojamą „Asseco Prokom“ komandą.

Ketvirtadienį „Žalgiris“ namuose susitiks su Belgrado „Partizan“, o „Caja Laboral“ ir „Maccabi“ klubai žais tarpusavyje.

Po vieną mačą įvyko B ir D grupėse. Pirmą pergalę šiame sezone į sąskaitą įsirašė Romos „Virtus“. Italijos krepšininkai 83:65 nugalėjo „Brose Baskets“ penketą. Vieną pergalę šioje grupėje turi pirmadienį Eurolygos turnyrą pradėjęs Pirėjaus „Olympiacos“ klubas, 82:66 palaužęs Madrido „Real“ ekipą.

Atkakliausiai rungtynės vyko D grupėje. Liublianoje iki pat finalinės sirenos kovojo vietos „Union Olimpija“ ir Stambulo „Efes Pilsen“. Slovėnijos klubas atitrūko pirmame kėlinyje, tačiau antrame sugebėjo pelnyti vos aštuonis taškus ir atidavė iniciatyvą varžovams. Vis dėlto žaidimas išsilygino ir dvikovos nugalėtojui išaiškinti keturių kėlinių nepakako: po dviejų pratęsimų pergalę sugebėjo išplėšti aikštelės šeimininkai – 95:90.