2014 11 14

Eurolygoje Jonas Mačiulis nepelnė taškų, o Madrido „Real“ nusileido „Anadolu Efes“

Penktadienio vakarą buvo sužaistos penkerios Eurolygos rungtynės. Stambule vykusiame susitikime Madrido „Real“ su Jonu Mačiuliu po atkaklios kovos 73:75 nusileido Stambulo „Anadolu Efes“ ekipai.
Jonas Mačiulis
Jonas Mačiulis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Stambulo „Anadolu Efes“ – Madrido „Real“ 75:73 (18:18, 21:18, 21:21, 15:16)

Jonas Mačiulis per 14 minučių atkovojo du kamuolius ir padarė dvi klaidas. Sergio Llullas buvo rezultatyviausias su 20 taškų. Ioannis Bourousis pridėjo 17 taškų.

Nugalėtojams Cedi Osmanas surinko 16 taškų. Dario Šaričius pelnė 13 taškų Stephane'as Lasme – 12-a.

„Anadolu Efes“: C.Osmanas (4/4 trit., 7 atk. kam.) 16, D.Šaričius 13, S.Lasme (7 atk. kam.) – 12, M.Bjelica ir S.Perperoglou po 11 taškų.

„Real“: S.Llullas (5/10 trit.) – 20, I.Bourousis (7/9 dvit., 6 atk. kam.) 17, A.Nočioni 11, S.Rodriguezas – 10 taškų.

Zagrebo „Cedevita“ – Berlyno ALBA 67:80 (25:21, 10:21, 15:19, 17:19)

Užtikrintą pergalę Eurolygos reguliariojo sezono penktajame ture iškovojo Berlyno „Alba“ (2/3) komanda. Sašos Obradovičiaus auklėtiniai B grupės rungtynėse išvykoje 80:67 (21:25, 21:10, 19:15, 19:17) nugalėjo Adrijos lygos čempionus Zagrebo „Cedevita“ (1/4) krepšininkus.

„Alba“: J.McLeanas (8/10 dvit.) 20, L.Radoševičius (6/8 dvit.) 14, A.Renfroe 12, N.Giffey ir R.Reddingas (8 rez. perd.) po 10 taškų.

„Cedevita“: R.Ukičius (5 rez. perd.) 15, T.Zubčičius (6 atk. kam.) 13, M.Bilanas ir N.Gordičius po 9 taškus.

Limožo CSP – Maskvos CSKA 76:86 (22:27, 22:18, 27:14, 5:27)

Sudėtingą pergalę Eurolygos B grupės penktojo turo rungtynėse pasiekė Maskvos CSKA (5/0) komanda. Rusijos čempionai svečiuose tik dėka puikiai sužaisto ketvirtojo kėlinio 86:76 (27:22, 18:22, 14:27, 27:5) įveikė Limožo CSP (1/4) komandą.

Iki didžiosios pertraukos aikštėje virė kova taškas į tašką, tačiau iškart po jos šeimininkai surengė spurtą 13:5 ir įgijo 7 taškų persvarą, kurią iki trečiojo kėlinio pabaigos padidino dar 5 taškais – 71:59. Vis tik lemiamo ketvirčio metu armiečiai ne tik ištirpdė turėtą dviženklį deficitą, bet ir patys sugebėjo įgyti apčiuopiamą pranašumą, kurio neišbarstė iki pat finalinės rungtynių sirenos paskelbusios CSKA pergalę rezultatu 86:76.

„CSKA“: S.Weemsas (4/7 trit.) 18, M.Teodosičius (4/10 trit., 12 rez. perd.) 16, N.De Colo 13, P.Korobkovas (6/6 dvit.) 12, S.Kaunas (7 atk. kam.) 10 taškų.

„CSP“: J.Smithas (5/9 trit.) – 19, A.Moermanas (4/6 dvit., 3/4 trit., 10 atk. kam.) 17, R.Curry ir T.Plaistedas po 9 taškus.

„Barcelona“ – Atėnų „Panathinaikos“ 78:69 (18:18, 29:20, 17:18, 14:13)

Ir toliau be pralaimėjimų Eurolygos 2015-2015 m. reguliariajame sezone žygiuoja Barselonos „Barcelona“ (5/0) komanda. Katalonai C grupės rungtynėse namuose 78:69 (18:18, 29:20, 17:18, 14:13) nugalėjo Graikijos čempionus Atėnų „Panathinaikos“ (3/2) krepšininkus.

„Barcelona“: A.Tomičius (8/8 dvit., 10 atk. kam.) 16, J.C.Navarro (2/8 trit.), B.Olesonas ir M.Lampe po 12, J.Doellmanas – 9 taškai.

„Panathinaikos“: E.Batista (6/9 dvit., 8 atk. kam.) 14, J.Gistas