2011 09 29

Eurolygos atranka: pergalės atveju „Lietuvos rytas“ kovos su „Cibona“

Galimai būsimais Vilniaus „Lietuvos ryto“ varžovais Eurolygos atrankos pusfinalyje tapo Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) krepšininkai, pirmajame etape 77:70 (20:21, 19:19, 20:16, 17:14) įveikę Šolės „Basket“ (Prancūzija) ekipą.
„Lietuvos rytas“ ir „Cibona“ praėjusiame sezone žaidė Eurolygoje.
„Lietuvos rytas“ ir „Cibona“ praėjusiame sezone žaidė Eurolygoje. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pirmuosius tris kėlinius aikštėje vyko kova taškas į tašką, tačiau lemiamo ketvirčio pradžioje „Cibona“ spurtavo ir susikrovė apčiuopiamą persvarą (67:56). Per penkias minutes „Basket“ neišsigelbėjo.

Pusfinalyje kroatai susikaus su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Podgoricos „Budučnost“ poros nugalėtoju.

„Cibona“: Antwainas Barbouras 16, Demonte'as Harperis 13, Damjanas Rudežas 11 (6 atk. kam.), Brianas Chase'as 10.

„Basket“: Taloras Battle'as 23, Fabienas Causeuras 14 (6 rez. perd.), Carlas Ona Embo 8.

Po pergalės žurnalistai paklausė „Cibona“ trenerio Josipo Vrankovičiaus: „Su kuria komanda norėtumėte susitikti kitose rungtynėse?“, treneris su šypsena atsakė: „Lengvas klausimas“ ir pridūrė: „Žinoma, kad su „Budučnost“, nes „Lietuvos rytas“ žaidžia namuose ir su Vilniaus klubu kautis būtų daug sunkiau“.