2011 10 28

Eurolygos C grupė: Martynas Pocius buvo vienas „Real“ pergalės kalvių

Sunkią pergalę antrosiose Eurolygos C grupės rungtynėse iškovojo Martyno Pociaus atstovaujama Madrido „Real“ ekipa, savų sirgalių akivaizdoje 85:78 (14:18, 22:21, 27:13, 22:16) pranokusi Milano „Emporio Armani“ klubą.
Martynas Pocius
Martynas Pocius / FIBA/Liusjeno Kulbio nuotr.

„Real“ krepšininkams tai buvo antroji pergalė per dvejas rungtynes. Italai suklupo pirmą kartą.

„Emporio Armani“ likus 5 minutės dar buvo priekyje (72:71), tačiau po dviejų iš eilės M.Pociaus rezultatyvių perdavimų bei dviejų tikslių lietuvio baudos metimų šeimininkai susigrąžino trapią persvarą – 78:74. Netrukus savo žodį tarė Rudy Fernandezas, o po trijų realizuotų Jaycee Carrollo baudų (83:76) italai kapituliavo.

M.Pocius per 21 minutę pelnė 11 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo bei prasižengė po 2 kartus ir surinko 15 naudingumo balų. Už gynėją naudingiau žaidė tik du „Real“ krepšininkai.

„Real“: J.Carrollas 21, R.Fernandezas 17, Sergio Llulas 13, M.Pocius 11, Mirza Begičius 9 (7 atk. kam.). „Emporio Armani“: Drew Nicholas 24, Malikas Hairstonas 18, Danilo Gallinari 12, Stefano Mancinelli 7.

„Maccabi“ namuose pranoko „Partizan“

Pirmąją pergalę C grupėje pavyko pasiekti Tel Avivo „Maccabi“ ekipai (1/1), kuri namuose 70:66 (19:12, 22:17, 15:11, 14:26) pranoko Belgrado „Partizan“ klubą (0/2).

Izraelio ekipos krepšininkai nuolat pirmavo ir laikėsi atitrūkę nuo varžovų. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jų persvara siekė 14 taškų (56:42). Ir nors „Partizan“, pasinaudoję šeimininkų atsipalaidavimu, mačo pabaigoje priartėjo, tačiau pergalę vis vien šventė „Maccabi“ – 70:66.

Nugalėtojams 13 taškų įmetė Theodoros Papaloukas, 11 – Jordanas Farmaras, po 10 pridėjo Lioras Eliyahu ir Guy Pnini. Pralaimėjusių gretose rezultatyviausiai žaidė Milanas Mačvanas ir Draganas Milosavljevičius (po 14 tšk.), Acie Law (12 tšk.) ir Nikola Pekovičius (11 tšk., 8 atk. kam.).