2015 04 09

Eurolygos čempionė „Maccabi“ žengė toliau ir už borto išmetė „Alba“

Tel Avivo „Maccabi“ (9/5) klubas gins Eurolygos čempionų titulą. Paskutinėse „Top 16“ etapo E grupės rungtynėse Izraelio krepšininkai išvykoje 73:64 (21:17, 20:17, 12:17, 20:13) įveikė Berlyno „Alba“ (7/7) ir užsitikrino ketvirtąją grupės vietą. Vokietijos komandai turnyras baigtas.
Devinas Smithas įmetė 28 taškus
Devinas Smithas įmetė 28 taškus / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po dviejų kėlinių svečiai turėjo 7 taškų pranašumą (41:34), tačiau po pertraukos „Alba“ ėmė lipti ant kulnų.

Geriau sužaistas trečiasis ketvirtis šeimininkams leido priartėti iki dviejų taškų (51:53).

Lemiamo kėlinuko pradžioje „Alba“ rezultatą buvo išlyginusi (58:58), tačiau per likusias 7 minutes sugebėjo įmesti tik 6 taškus ir atsisveikino su Eurolyga.

„Alba“: J.McLeanas (1/8 dvit., 8/10 baud.), L.Radoševičius ir A.Renfroe (6 atk. kam.) po 10, R.Reddingas (8 atk. kam., 6 rez. perd.) ir M.Baničius po 9.

„Maccabi“: D.Smithas (3/4 dvit., 7/10 trit., 7 atk. kam.) 28, B.Randle'as 13, S.Schortsanitis 10.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):