Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos krepšinio taurė: Donato Motiejūno ir Mindaugo Katelyno klubai kovas tęs vienoje grupėje (visi rezultatai)

Donatas Motiejūnas.
„Scanpix“ nuotr. / Rezultatyviausiai iš lietuvių žaidė Donatas Motiejūnas.
Šaltinis: BNS
0
A A

Antrajame pagal pajėgumą Senajame žemyne Europos taurės krepšinio turnyre antradienį baigėsi varžybos grupėse. Kovas antrajame etape – „Last 16“ turnyre – tęs ir Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ (Italija) bei Mindaugo Katelyno Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija) klubai.

Abi ekipos pateko į L grupę, kurioje taip pat žais Atėnų „Panellinios“ (Graikija) bei Berlyno „Alba“ (Vokietija) komandos.

„Last 16“ turnyro I grupėje rungtyniaus Kazanės „Unics“ (Rusija), Vršaco „Hemofarm“ (Serbija), pirmoji C grupės komanda ir Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) krepšininkai.

J grupėje varžysis Le Mano „Sathe Basket“ (Prancūzija), Getingeno „BG Goettingen“ (Vokietija), C grupėje antrą vietą užėmusi ekipa ir Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija) klubai, o K grupėje kovos Stambulo „Galatasaray“ (Turkija), Madrido „Asefa Estudiantes“ (Ispanija), Nymburko ČEZ (Čekija) bei Kazertos „Pepsi“ (Italija) ekipos.

Pirmą ir antrą vietas C grupėje užėmusios komandos paaiškės 2011 metų sausio 4 dieną po atidėtų rungtynių tarp Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) ir Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) klubų.

Antradienį vykusių Europos taurės vyrų krepšinio turnyro šeštojo turo rungtynių rezultatai ir galutinės grupių turnyrų lentelės

A grupė –
Oldenburgo „EWE Baskets“ (Mindaugas Lukauskis 21 tšk.) – Le Mano „Sathe Basket“       71:73
Bandirmos „Banvit BK“  – Kazanės „Unics“              59:89

Galutinė A grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Kazanės „Unics“ (Rusija)651507:379
2.Le Mano „Sathe Basket“ (Prancūzija)642426:429
3.Bandirmos „Banvit BK“ (Turkija)624402:474
4.Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija)615435:488

B grupė –
Stambulo „Bešiktaš“ – „BG Goettingen“              91:86
Vilerbano „Asvel“ – Vršaco „Hemofarm“            81:80

Galutinė B grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Getingeno „BG Goettingen“ (Vokietija)642478:442
2.Vršaco „Hemofarm“ (Serbija)633496:512
3.Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija)633494:506
4.Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)624516:524

C grupė –
Šiaulių „Šiauliai“ – Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina)       70:71
Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)     atšauktos

Galutinė C grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija)641401:336
2.Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina)642379:391
3.Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija)632371:356
4.Šiaulių „Šiauliai“606354:423

D grupė –
Zagrebo „Cedevita“ – Mariupolio „Azovmaš“ (vyr. treneris Rolandas Jarutis)         88:84
Salonikų „Aris BSA 2003“  – Galilio „Hapoel“             91:70

Galutinė D grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija)651514:462
2.Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija)642484:479
3.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)624492:504
4.Galilio „Hapoel“ (Izraelis)615492:537

E grupė –
Groningeno „GasTerra Flames“ – Atėnų „Panellinios“       57:63
Kantu „Bennet“ (Arminas Urbutis 0 tšk.) – Stambulo „Galatasaray“       75:72

Galutinė E grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)642441:374
2.Atėnų „Panellinios“ (Graikija)642366:375
3.Kantu „Bennet“ (Italija)633413:398
4.Groningeno „GasTerra Flames“ (Olandija)615365:438

F grupė –
Trevizo „Benetton“ (Donatas Motiejūnas 16 tšk.) – Salonikų PAOK                77:69
Madrido „Asefa Estudiantes“ – Roano „Chorale“            87:60

Galutinė F grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Trevizo „Benetton“ (Italija)660454:414
2.Madrido „Asefa Estudiantes“ (Ispanija)633483:462
3.Salonikų PAOK (Graikija)633449:438
4.Roano „Chorale“ (Prancūzija)606423:495

G grupė –
Jeruzalės „Hapoel“ – Sevilijos „Cajasol“ (Mindaugas Katelynas 4 tšk.)         70:84
Nymburko ČEZ – Rygos VEF (vyr. treneris Rimas Kurtinaitis)                    90:79

Galutinė G grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Nymburko ČEZ (Čekija)642496:473
2.Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija)633494:478
3.Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)633466:463
4.Rygos VEF (Latvija)624472:514

H grupė –
Samaros „Krasnyje krylja“ – Berlyno „Alba“               68:72
Vloclaveko „Anwil“ – Kazertos „Pepsi“             81:71

Galutinė H grupės rikiuotė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Berlyno „Alba“ (Vokietija)660496:414
2.Kazertos „Pepsi“ (Italija)633472:463
3.Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija)624478:502
4.Vloclaveko „Anwil“ (Lenkija)615470:537

Į kitą varžybų etapą pateko po dvi geriausias grupių komandas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek