Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurė: dviejų Vokietijos komandų su lietuviais rungtynėse laimėjo „Brose Baskets“

Tadas Klimavičius
facebook.com/basketsbonn nuotr. / Tadas Klimavičius
Šaltinis: BNS
0
A A

Be Mindaugo Katelyno paslaugų žaidusi Bambergo „Brose Baskets“ (5/2) ekipa A grupės rungtynėse išvykoje 71:52 įveikė Bonos „Telekom Baskets“ (3/4) klubą su Benu Veikalu ir Tadu Klimavičiumi.

Abu Lietuvos krepšininkai pralaimėjusiems įmetė po aštuonis taškus. B.Veikalas žaidė 26 su puse minutės, pataikė 3 iš 6 dvitaškius, 2 iš 3 baudos metimus, prametė visus 4 tritaškius, atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo, dukart prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

T.Klimavičius per beveik 17 minučių įmetė visus 3 dvitaškius bei abu baudos metimus, atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, 2 kartus suklydo, po kartą prasižengė ir išprovokavo pražangą.

A grupėje pirmauja šeštąją pergalę iškovoję Strasbūro SIG krepšininkai, svečiuose po pratęsimo 73:71 (22:13, 18:20, 16:20, 10:13, 7:5) Saragosos CAI.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Strasbūro SIG (Prancūzija) 6 1 527:497
2. Bambergo „Brose Baskets“ (Vokietija) 5 2 562:468
3. Paryžiaus „Levallois“ (Prancūzija) 3 4 535:541
4. Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) 3 4 518:587
5. Saragosos CAI (Ispanija) 2 5 576:586
6. Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (Italija) 2 5 507:546

Alfredo Pliadžio nuotr./Kęstutis Kemzūra
Alfredo Pliadžio nuotr./Kęstutis Kemzūra

C grupėje po nesėkmės trečiąją vietą išsaugojo Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nimburko ČEZ klubas, išvykoje 71:84 (17:22, 18:24, 15:11, 21:27) nusileidęs Oldenburgo „Baskets“ krepšininkams.

Kitų C grupės rungtynių rezultatai:

Nansi SLUC (Prancūzija) – Romos „Acea“ (Italija) 64:76
Šarlerua „Spirou“ (Belgija) – Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) 82:72

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Romos „Acea“ (Italija) 6 1 602:523
2. Nansi SLUC (Prancūzija) 4 3 529:524
3. Nimburko ČEZ (Čekija) 4 3 541:547
4. Sevilijos „Baloncesto“ (Ispanija) 3 4 511:511
5. Oldenburgo „Baskets“ (Vokietija) 2 5 511:524
6. Šarlerua „Spirou“ (Belgija) 2 5 508:573

Alfredo Pliadžio nuotr./Rimas Kurtinaitis
Alfredo Pliadžio nuotr./Rimas Kurtinaitis

D grupėje Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (5/2) 105:77 (36:14, 27:32, 20:15, 22:16) sutriuškino Liublianos „Union Olimpija“ (4/3)

Kitų D grupės rungtynių rezultatai:

Solnoko „Olaj“ (Vengrija) – Rygos VEF (Latvija) 96:84
Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) – Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 87:73

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 6 1 552:491
2. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 5 2 621:545
3. Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) 4 3 547:579
4. Sankt Peterburgo „Zenit“ (Rusija) 3 4 591:579
5. Solnoko „Olaj“ (Vengrija) 2 5 548:587
6. Rygos VEF (Latvija) 1 6 514:592

B grupės rungtynių rezultatai:

Dižono JDA (Prancūzija) – Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 75:58
Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) – Ostendės „Telenet“ (Belgija) 79:70

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Las Palmaso „Herbalife“ (Ispanija) 7 0 580:497
2. Dižono JDA (Prancūzija) 5 2 518:491
3. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 3 4 523:537
4. Vilerbano ASVEL (Prancūzija) 3 4 539:561
5. Kantu „FoxTown“ (Italija) 2 5 493:537
6. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) 1 6 497:527

F grupės rungtynių rezultatai:

„Ventspils“ (Latvija) – Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 60:69
Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) – Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 86:78

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) 6 0 486:378
2. Izmiro „Pinar Karsiayaka“ (Turkija) 4 2 469:454
3. Salonikų PAOK (Graikija) 3 3 438:436
4. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 2 4 454:466
5. „Ventspils“ (Latvija) 2 4 425:450
6. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) 0 6 424:512

Į kitą varžybų etapą („Last 32“) pateks keturi geriausi kiekvienos grupės klubai, prie kurių prisijungs dvylika į Eurolygos „Top 16“ etapą nepatekusių komandų. Tada 32 ekipos bus padalintos į aštuonias grupes po keturias. Dvi stipriausios grupės ekipos iškops į kovo 3 dieną prasidėsiantį Europos taurės vyrų krepšinio turnyro aštuntfinalio etapą.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek