2010 11 16

Europos taurė: Iversonas debiutavo „Bešiktaš“ gretose (video, visi rezultatai)

Buvusi NBA lygos žvaigždė Allenas Iversonas pagaliau debiutavo Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) komandos gretose. 35 metų amerikietis pelnė 15 taškų, tačiau tai neišgelbėjo „Bešiktaš“ nuo apmaudaus pralaimėjimo.
A.Iversonas pelnė 18 taškų
A.Iversonas pelnė 15 taškų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Ilgai lauktas A.Iversono debiutas oficialiose rungtynėse su „Bešiktaš“ apranga įvyko antradienį per Europos taurės B grupės rungtynes namuose su Vršaco „Hemofarm“ (Serbija) klubu.

Amerikietis aikštelėje praleido 24 minutes, per jas pelnė 15 taškų (1/6 dvitšk., 3/4 tritšk., 4/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Vis dėlto „Bešiktaš“ patyrė apmaudžią nesėkmę. 36-ą minutę turkai dar solidžiai pirmavo (85:74), tačiau leido varžovams priartėti. Paskutinėmis akimirkomis „Bešiktaš“ krepšininkai ėmė skubėti, o protingiau žaisdama „Hemofarm“ ekipa išsivežė pergalę – 91:94.

„Bešiktaš“:
Andrew Ogilvy (20 tšk., 12 atk. kam.), Serhatas Cetinas (15 tšk.) ir Mire Chatmanas (13 tšk.).

„Hemofarm“: M.Mačvanas (17 tšk., 15 atk. kam.), M.Pavkovičius (16 tšk.) ir Mustafa Abdul Hamidas (15 tšk.).

Kitose B grupės rungtynėse Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) namuose 80:88 pralaimėjo Getingeno BG (Vokietija) krepšininkams.

Jau rašėme, kad „Šiauliai“ C grupėje startavo skaudžiu pralaimėjimu 76:97 namuose Padgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) krepšininkams.

Toje pačioje C grupėje antradienį Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) savo žiūrovų akivaizdoje 58:62 turėjo pripažinti Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) ekipos pranašumą.