Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurė: Manto Česnauskio klubas kitame etape, Dariaus Songailos „Doneck“ įveikė Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio „Lokomotiv“

Prieš rungtynes
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr. / Simas Jasaitis
Šaltinis: BNS
0
A A

Trečiadienį vakare sužaistos likusios vienuolika antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne 2012-2013 metų sezono Europos taurės vyrų krepšinio turnyro, kuriame aštuoniose grupėse varžosi 32-i komandos, penktojo turo rungtynės.

Trečiąją pergalę iškovojo ir kelialapį į „Last 16“ etapo varžybas užsitikrino antrąją vietą F grupėje užimanti Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija) komanda su Mantu Česnauskiu, svečiuose 91:76 (21:18, 24:23, 25:20, 21:15) nugalėjusi pirmąją nesėkmę patyrusį grupės lyderį Kazanės „Unics“ (Rusija) klubą.

14 minučių ir 21 sekundę aikštėje praleidęs M. Česnauskis prametė abu dvitaškius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir po kartą suklydo bei prasižengė.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Walteris Hodge'as, 19 – Quintonas Hosley, 18 – Oliveris Stevičius.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Ianas Vougioukas (21 tšk.), Chuckas Eidsonas (15 tšk.) ir Terrellas Lyday'us (14 taškų).

Vietą antrajame varžybų etape Lenkijos ekipai garantavo autsaiderių Atėnų „Panionios“ (Graikija) krepšininkų pergalė namuose po pratęsimo 101:100 (21:26, 20:14, 24:19, 24:30, 12:11) prieš Ostendės „Telenet“ (Belgija) penketuką.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Kazanės „Unics“ (Rusija)                       4  1  407:375
2. Zelionos Guros „Stelmet“ (Lenkija)             3  2  393:361
3. Ostendės „Telenet“ (Belgija)                   2  3  397:408
4. Atėnų „Panionios“ (Graikija)                   1  4  381:434
  

Antrąją pergalę iškovojo ir galimybę žaisti kitame varžybų etape išsaugojo trečiojoje pozicijoje E grupėje likęs Dariaus Songailos Donecko „Doneck“

Donecko krepšininkai svečiuose 71:64 (14:12, 13:21, 18:15, 26:16) įveikė antrąją nesėkmę patyrusią bei antroje vietoje likusią Simo Jasaičio ir Manto Kalniečio Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija) komandą bei su kaupu atsirevanšavo už nesėkmę namuose 75:78.

Po 12 taškų nugalėtojams trečiadienį pelnė D'oras Fischeris, Ramelas Curry's ir Darius Songaila.

Per 14 minučių (14:12) lietuvis pataikė 3 dvitaškius iš 8, realizavo 6 baudų metimus iš 7, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį bei dusyk prasižengė.

M.Kalnietis vėl nebuvo registruotas rungtynėms, o S.Jasaitis šeimininkams pelnė 4 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir po du sykius suklydo bei prasižengė. Per 30 minučių (29:56) jis pataikė 2 dvitaškius iš 3, tačiau prametė visus 5 tritaškius metimus.

18 taškų pralaimėjusiems pelnė Jimmy's Baronas, 12 – Nickas Calathesas, 10 – Derrickas Brownas.

Kitose grupės rungtynėse Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) klubas dar antradienį 103:82 nugalėjo Sopoto „Trefl“ (Lenkija) penketuką.

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)  4  1  411:358
2. Krasnodaro „Lokomotiv“ (Rusija)          3  2  384:367
3. Donecko „Doneck“ (Ukraina)                     2  3  373:378
4. Sopoto „Trefl“ (Lenkija)                       1  4  390:455
  

Penktąją nesėkmę iš eilės patyrė jau anksčiau bet kokias galimybes patekti į kitą varžybų etapą praradęs D grupės autsaideris Mariupolio „Azovmaš“ klubas su Simonu Serapinu, namuose 71:72 (23:27, 14:23, 20:13, 14:19) nusileidęs Viurcburgo „S.Oliver Baskets“ (Vokietija) ekipai.

Lietuvis šįsyk pelnė 5 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir prasižengė 4 sykius. Per 25 su puse minutės (25:19) S. Serapinas pataikė 1 tritaškį iš 4 ir 1 dvitaškį metimą iš 3.

17 taškų šeimininkams pelnė Aleksandras Kolčenka, 15 – Lynnas Greeras, 14 – Aleksejus Pečerovas.

Nugalėtojams Alexas Kingas pelnė 21 tašką, Lamontas McIntoshas – 12, Oliveris Clay'us – 10.

Kitame grupės susitikime lyderis Valensijos „Basket“ (Ispanija) klubas išvykoje 84:70 (22:19, 20:15, 15:27, 27:9) nugalėjo Bandirmos „Banvit“ (Turkija) krepšininkus.

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Valensijos „Basket“ (Ispanija)                 4  1  427:371
2. Bandirmos „Banvit“ (Turkija)                   3  2  441:423
3. Viurcburgo „S.Oliver Baskets“ (Vokietija)      3  2  398:428
4. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)                 0  5  387:431
  

Antrosiose C grupės penktojo turo rungtynėse lyderis Liubercų „Triumf“ (Rusija) klubas savo aikštelėje 77:68 (25:11, 18:17, 12:18, 22:22) nugalėjo Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) ekipą ir palengvino užduotį kovoje dėl antrosios vietos grupėje Ramūno Butauto treniruojamai Rygos VEF (Latvija) komandai su Antanu Kavaliausku bei Donatu Zavacku. Latviai išvakarėse namuose 83:72 įveikė Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija) penketuką.

Dabar Latvijos čempionams nereikia skaičiuoti taškų, tačiau reikia paskutiniajame ture svečiuose nugalėti Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija) krepšininkus.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1. Liubercų „Triumf“ (Rusija)                     5  0  410:379
2. Le Mano „Sarthe Basket“ (Prancūzija)           2  3  387:360
3. Rygos VEF (Latvija)                            2  3  406:406
4. Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (Vokietija)     1  4  278:325

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek