Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurėje neužsikirsdami žengia ir Rimo Kurtinaičio auklėtiniai

Rimas Kurtinaitis
bc.chimki nuotr. / Rimas Kurtinaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

Antrajame pagal pajėgumą Senojo žemyno krepšinio klubų turnyre – Europos taurėje – antradienį sužaisti antrojo turo susitikimai.

Kaip jau rašėme antradienį, F grupėje antrąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“, namuose 83:55 sutriuškinęs Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina), o C grupėje taip pat namuose žaidęs Prienų „Rūdupis“ patyrė pirmąją nesėkmę – 60:71 nusileido Salonikų „Aris“ (Graikija) krepšininkams.

B grupė

Antrąją pergalę iškovojo ir keturių komandų B grupės turnyro lyderiu tapo Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubas, namuose 90:70 (26:20, 25:24, 21:12, 18:14) nugalėjęs pirmąją nesėkmę patyrusią Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF (Latvija) ekipą su Antanu Kavaliausku.

A.Kavaliauskas svečiams pelnė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 4 kamuolius ir išnaudojo 5 pražangų limitą. Per nepilnas 19 minučių (18:45) lietuvis pataikė 2 dvitaškius iš 4.

Pirmąją pergalę antradienį iškovojo ir į antrą vietą pakilo Salonikų PAOK (Graikija) ekipa, kurioje dėl nugaros skausmų nebuvo registruotas Martynas Andriuškevičius, savo aikštėje 74:62 (18:15, 18:18, 20:13, 18:16) įveikusi Šolė „Basket“ (Prancūzija) penketą.

B grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) 2 2 0 +32
2. Salonikų PAOK (Graikija) 2 1 1 +6
3. Rygos VEF (Latvija) 2 1 1 -14
4. Šolė „Basket“ (Prancūzija) 2 0 2 -24

H grupė

Pirmąją pergalę antrosiose rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą H grupės turnyre pakilo Giedriaus Gusto Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) klubas, savo aikštėje 67:66 (25:16, 15:21, 8:19, 19:10) įveikęs antrąją nesėkmę patyrusią Monso „Dexia“ (Belgija) ekipą.

Lietuvio indėlis į pergalę – 4 taškai, 2 atkovoti ir 2 perimti kamuoliai bei 5 rezultatyvūs perdavimai. per 28 žaidimo minutes G.Gustas prametė visus 3 tritaškius, pataikė 1 dvitaškį iš 5, realizavo abu baudų metimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Vienvaldžiais H grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Berlyno „Alba“ (Vokietija) krepšininkai, namuose 86:68 (24:13, 15:19, 21:19, 26:17) nugalėję Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) komandą.

H grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Berlyno „Alba“ (Vokietija) 2 2 0 +22
2. Podgoricos „Budučnost“ (Juodkalnija) 2 1 1 +7
3. Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija) 2 1 1 -24
4. Monso „Dexia“ (Belgija) 2 0 2 -5

Kitų antrojo turo susitikimų rezultatai ir grupių turnyrų lentelės:

A grupė:
Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija) – Donecko „Doneck“ (Ukraina) 78:53
Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) – Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) 89:73

A grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Gravlino-Diunkerio BCM (Prancūzija) 2 2 0 +55
2. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 2 1 1 +7
3. Donecko „Doneck“ (Ukraina) 2 1 1 -16
4. Zagrebo „Cibona“ (Kroatija) 2 0 2 -46

D grupė:
„Valencia Basket“ (Ispanija) – Ostendės „Telenet“ (Belgija) 75:62
Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) – Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) 66:62

 grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) 2 2 0 +5
2. Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) 2 1 1 +5
3. Valensijos „Valencia Basket“ (Ispanija) 2 1 1 +4
4. Ostendės „Telenet“ (Belgija) 2 0 2 -14

E grupė:
„Fraport Skyliners“ (Vokietija) – „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) 58:71
Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) – Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 75:67

 grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) 2 2 0 +21
2. Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija) 2 1 1 0
3. Bandirmos „Banvit“ (Turkija) 2 1 1 -7
4. Frankfurto „Fraport Skyliners“ (Vokietija) 2 0 2 -14

G grupė:
Trevizo „Benetton“ (Italija) – Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 78:87
Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) – Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 70:64

 grupė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija) 2 2 0 +26
2. Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) 2 1 1 +4
3. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 2 1 1 -11
4. Trevizo „Benetton“ (Italija) 2 0 2 -19

Į antrąjį etapą – „Last 16“ turnyrą – pateks dvi stipriausios kiekvienos grupės komandos. Jos antrajame varžybų etape bus suskirstytos į keturias naujas grupes, o du stipriausi klubai pateks į ketvirtfinalį.

Turnyro nugalėtojui be pagrindinio prizo atiteks ir kelialapis į 2012–2013 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyrą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek