TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurės krepšinio turnyre – Mindaugo Lukauskio šou ir Alleno Iversono bei Rimo Kurtinaičio nesėkmės (visi rezultatai)

Krepšinio milžinų dvikova dėl išlikimo
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Mindaugas Lukauskis žaidė vienas geriausių rungtynių karjeroje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienas rezultatyviausių rungtynių karjeroje sužaidė Mindaugas Lukauskis, o jo Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) klubas trečiose 2010–2011 metų sezono Europos taurės krepšinio turnyro rungtynėse namuose 96:73 (22:24, 25:22, 23:14, 26:13) sutriuškino Bandirmos „Banvit BK“ (Turkija) ekipą ir, iškovojęs pirmą pergalę, keturių komandų A grupėje pakilo į trečią vietą.

Rezultatyviausiu rungtynių žaidėju tapęs lietuvis pelnė 26 taškus, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, dusyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 38 minutes (38:11) M.Lukauskis pataikė 4 tritaškius iš 7, 6 dvitaškius iš 8 bei realizavo 2 baudų metimus iš 3 ir surinko net 35 naudingumo balus.

„Ši pergalė mums yra labai svarbi. Pralaimėjome pirmas dvejas rungtynes, taigi žinojome, kad turime laimėti, ir tai padarėme. Tikiuosi, ši pergalė suteiks mums daugiau pasitikėjimo savo jėgomis kituose mačuose“, – teigė dvikovos didvyris Mindaugas Lukauskis.
 

A grupės lyderių dvikovoje Le Mano „Sathe Basket“ (Prancūzija) krepšininkai svečiuose 67:63 įveikė Kazanės „Unics“ (Rusija) klubą.

A grupės turnyro lentelė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Kazanės „Unics“ (Rusija) 3 2 1 232:191
2. Le Mano „Sathe Basket“ (Prancūzija) 3 2 1 221:201
3. Oldenburgo „EWE Baskets“ (Vokietija) 3 1 2 228:246
4. Bandirmos „Banvit BK“ (Turkija) 3 1 2 203:246

Kitų antradienį vykusių Europos taurės vyrų krepšinio turnyro trečiojo turo rungtynių rezultatai ir grupių turnyro lentelės


B grupės trečiojo turo rezultatai
 
„BG Goettingen“ 68 57 Vršaco „Hemofarm“
   
Vilerbano „Asvel“ 88 85 Stambulo „Bešiktaš“
   

Dar vieną pralaimėjimą patyrė Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) ekipa, kurios kol kas negelbsti net buvusi NBA lygos žvaigždė Allenas Iversonas. Amerikietis per 20 minučių pelnė vos 4 taškus (2/5 dvitšk., 0/2 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, bet padarė 2 klaidas.

B grupės turnyro lentelė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Getingeno „BG Goettingen“ (Vokietija) 2 2 0 156:137
2. Vršaco „Hemofarm“ (Serbija) 3 2 1 248:252
3. Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) 3 1 2 261:270
4. Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija) 2 0 2 176:182

D grupės trečiojo turo rezultatai
 
Galilio „Hapoel“ 86 95 Mariupolio „Azovmaš“
   
Zagrebo „Cedevita“ 81 76 Salonikų „Aris BSA 2003“
   

D grupės turnyro lentelė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija) 3 2 1 256:239
2. Zagrebo „Cedevita“ (Kroatija) 3 2 1 236:237
3. Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina) 3 1 2 239:246
4. Galilio „Hapoel“ (Izraelis) 3 1 2 261:270

E grupės trečiojo turo rezultatai
 
Stambulo „Galatasaray“ 79 53 Atėnų „Panellinios“
   
Groningeno „GasTerra Flames“ 80 74 Kantu „Bennet“
  Arminas Urbutis 0 tšk.
 
E grupės turnyro lentelė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) 3 3 0 221:175
2. Kantu „Bennet“ (Italija) 3 1 2 203:213
3. Groningeno „GasTerra Flames“ (Olandija) 3 1 2 196:208
4. Atėnų „Panellinios“ (Graikija) 3 1 2 178:202

F grupės trečiojo turo rezultatai
 
Salonikų PAOK 92 74 Roano „Chorale“
   
Madrido „Asefa Estudiantes“ 71 80 Trevizo „Benetton“
  Donatas Motiejūnas 9 tšk.

F grupės turnyro lentelė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Trevizo „Benetton“ (Italija) 3 3 0 214:194
2. Madrido „Asefa Estudiantes“ (Ispanija) 3 2 1 252:246
3. Salonikų PAOK (Graikija) 3 1 2 231:229
4. Roano „Chorale“ (Prancūzija) 3 0 3 224:252

G grupės trečiojo turo rezultatai
 
Nymburko ČEZ 73 67 Jeruzalės „Hapoel“
   
Sevilijos „Cajasol“ 95 83 Rygos VEF
Mindaugas Katelynas 12 tšk.  

Lietuvio Rimo Kurtinaičio treniruojamai Rygos VEF (Latvija) komandai tai buvo trečiasis pralaimėjimas iš eilės, komanda ir toliau yra G grupės autsaiderė.


G grupės turnyro lentelė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Sevilijos „Cajasol“ (Ispanija) 3 2 1 260:236
2. Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) 3 2 1 234:223
3. Nymburko ČEZ (Čekija) 3 2 1 235:235
4. Rygos VEF (Latvija) 3 0 3 236:271

H grupės trečiojo turo rezultatai
 
Kazertos „Pepsi“ 73 79 Berlyno „Alba“
   
Samaros „Krasnyje krylja“ 103 80 Vloclaveko „Anwil“
   

H grupės turnyro lentelė
V. Komanda R. P. Pr. Tašk. sant.
1. Berlyno „Alba“ (Vokietija) 3 3 0 253:211
2. Kazertos „Pepsi“ (Italija) 3 2 1 245:236
3. Samaros „Krasnyje krylja“ (Rusija) 3 1 2 245:253
4. Vloclaveko „Anwil“ (Lenkija) 3 0 3 233:276

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 24sek