Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Europos taurės krepšinio turnyro „Last 16“ varžybose žais keturi klubai su lietuviais

Europos čempionato biudžetas siekia 1 mln. litų
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Antradienį šeštojo turo rungtynėse šeši žaidę lietuviai pelnė 68 taškus.
Šaltinis: BNS
0
A A

Antradienį baigėsi antrojo pagal pajėgumą Europos taurės (EuroCup) vyrų krepšinio turnyro reguliarusis sezonas, po kurio paaiškėjo, kad antrajame etape „Last 16“ varžybose žais ir keturi klubai su lietuviais.

Valdemaro Chomičiaus treniruojamas Kazanės „Uniks“ (Rusija) komanda su Sauliumi Štombergu ir Stambulo „Galatasaray Cafe Crown“ (Turkija) ekipa su Simu Jasaičiu antrajame varžybų etape žais J grupėje kartu su Valensijos „Power Elec VLC“ (Ispanija) ir Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis) klubais, o K grupėje Renaldo Seibučio Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija) bei Donato Motiejūno Trevizo „Benetton“ (Italija) komandų varžovėmis bus Atėnų „Panellinios“ (Graikija) ir Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija) ekipos.

I grupėje rungtyniaus Berlyno „Alba“ (Vokietija), Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija), Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija) ir Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija) klubai, o L grupėje dėl dviejų kelialapių į atkrintamąsias varžybas kovos Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija), Nymburko ČEZ (Čekija), Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija) ir Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija) komandos.

Kitų antradienį įvykusių šeštojo turo rungtynių, kuriose šeši žaidę lietuviai pelnė 68 taškus, rezultatai ir galutinės grupių turnyrų lentelės: 

A grupės rungtynės
 
Stambulo „Galatasaray“ (Turkija)8780Teramo „Banca Tercas“ (Italija)
Simas Jasaitis 32 
Berlyno „Alba“ (Vokietija)8278Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)
 Rolandas Jarutis 14

 

A grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Berlyno „Alba“ (Vokietija)651463:459
2.Stambulo „Galatasaray CC“ (Turkija)633525:519
3.Teramo „Banca Tercas“ (Italija)624480:482
4.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)624496:504

 

B grupės rezultatai
 
Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija)8044„Power Elec VLC“ (Ispanija)
  
Vršaco „Hemofarm“ (Serbija)7879Liubercų „Triumf“ (Rusija)
  

 

B grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Valensijos „Power Elec VLC“ (Ispanija651420:411
2.Le Mano „Sarthe“ (Prancūzija)633482:445
3.Liubercų „Triumf“ (Rusija)633430:473
4.Vršaco „Hemofarm“ (Serbija)615477:480

 

C grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Salonikų „Aris BSA 2003“ (Graikija)651492:450
2.Jeruzalės „Hapoel“ (Izraelis)633503:487
3.„KK Zadar“ (Kroatija)633500:486
4.„Šiauliai“615494:566

 

D grupės rezultatai
 
Kazanės „Unics“ (Rusija)7578Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija)
Saulius Štombergas 3 
Bonos „Telekom“ (Vokietija)8786Stambulo „Besiktas CT“ (Turkija)
  

 

D grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Kazanės „Unics“ (Rusija)651498:421
2.Badalonos „DKV Joventut“ (Ispanija)651485:457
3.Stambulo „Besiktas Cola Turka“ (Turkija)615499:578
4.Bonos „Telekom“ (Vokietija)615446:472

 

E grupės rezultatai
 
Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)8889Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija)
 Renaldas Seibutis 6
Šarlerua „Spirou Basket“ (Belgija)6174Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija)
  

 

E grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Bilbao „Bizkaia“ (Ispanija)660510:432
2.Ankaros „Turk Telekom“ (Turkija)633479:452
3.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)633456:462
4.Šarlerua „Spirou Basket“ (Belgija)606384:483

 

 

F grupės rezultatai
 
Šolė „Basket“ (Prancūzija)7570Maskvos „Dinamo“ (Rusija)
Arvydas Eitutavičius 6 
Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)10483Trevizo „Benetton“ (Italija)
 Donatas Motiejūnas 7

 

F grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija)651498:452
2.Trevizo „Benetton“ (Italija)642494:475
3.Šolė „Basket“ (Prancūzija)633442:438
4.Maskvos „Dinamo“ (Rusija)606430:499

 

G grupės rezultatai
 
Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija)7075„Gran Canaria 2014“ (Ispanija)
  
Atėnų „Panellinios“ (Graikija)7764Nansi SLUC (Prancūzija)
  

 

G grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Atėnų „Panellinios“ (Graikija)642457:415
2.Las Palmaso „Gran Canaria 2014“ (Ispanija)642425:416
3.Nansi SLUC (Prancūzija)633445:444
4.Zgoželeco „PGE Turow“ (Lenkija)615444:496

 

H grupės rezultatai
 
„BK Ventspils“ (Latvija)5985Nymburko ČEZ (Čekija)
  
Bjelos „Lauretana“ (Italija)8072Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija)
  

 

H grupės lentelė
V.KomandaR.P.Pr.Tašk. sant.
1.Nymburko ČEZ (Čekija)642469:405
2.Bambergo „Brose Basket“ (Vokietija)642495:422
3.Bjelos „Lauretana“ (Italija)642460:437
4.„BK Ventspils“ (Latvija)606346:506
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Europos taurė
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 24sek