TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Fantastiška „Partizan“ pergalė Milane: ketvirtajame kėlinyje serbai panaikino 19 taškų deficitą

Milanas Mačvanas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Milanas Mačvanas
0

Įspūdingą pergalę Eurolgyoje iškovojo Belgrado „Partizan“ krepšininkai, sugebėję Milane panaikinti 19 taškų deficitą. Dėka fantastiško ketvirtojo kėlinio serbai „Emporio Armani“ ekipą įveikė rezultatu 69:65 (14:12, 5:19, 20:25, 30:9).

„Partizan“ pirmavo iki antrojo kėlinio vidurio, tačiau tuomet žaidimo gijas į savo rankas perėmė italai, kurie, atrodė, kad sėkmingai išlaikys pranašumą ir iki pat mačo pabaigos. Ketvirtojo kėlinio pradžioje jų persvara dar buvo net 19 taškų – 58:39.

Tačiau tuomet „Partizan“ surengė šturmą, laimėjo atkarpą net 23:5 ir priartėjo jau iki vieno taško – 62:63. Tolimą metimą pataikęs Dušanas Kečmanas netrukus serbus išvedė ir į priekį – 65:63. Šoko apimti italai atrodė sumišę ir nors dar bandė taisyti padėtį, bet „Partizan“ per likusias 30 sekundžių sėkmingai apsigynė ir iškovojo fantastišką pergalę – 69:65.

„Partizan“: Milanas Mačvanas 18 taškų (11 atk. kam.), Nikola Pekovičius 15, Dušanas Kečmanas 11. „Emporio Armani“: Danilo Gallinari 14, Stefano Mancinelli ir Malikas Hairstonas po 12, Ioannis Bourousis 10.

„Real“ pelnė 104 taškus

Lengvą pergalę iškovojo Martyno Pociaus Madrido „Real“ klubas. Ispanai namuose 104:84 (24:18, 26:18, 31:26, 23:22) įveikęs Stambulo „Anadolu Efes“ komandą.

„Real“ dėl pergalės pernelyg daug prakaito neišliejo. Pergalingą pranašumą M.Pociaus klubas susikrovė dar prieš ilgąją pertrauką (50:36). Po pertraukos jis tik dar padidėjo ir „Real“ laimėjimas abejonių nesukėlė.

M.Pocius per 11 minučių pasižymėjo 2 taškais (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.

„Real“: Jaycee Carrollas 19 (5/8 trit.), Nikola Mirotičius 17, Carlosas Suarezas 15, Rudy Fernandezas 14.  „Anadolu Efes“: Ermalis Kuqo ir Duško Savanovičius po 15, Ersanas Ilyasova 14, Keremas Tunčeri 10.

„Maccabi“ vos išsigelbėjo

Ketvirtąją pergalę pasiekė Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkai. Tiesa, jie tik mačo pabaigoje 69:59 (22:11, 13:24, 15:19, 19:5) palaužė Šarlerua „Spirou“ komandą iš Belgijos.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui keturių taškų persvarą dar turėjo svečiai (54:50), tačiau „Maccabi“ krepšininkai spurtavo 7:0 ir Davidas Blu tolimu metimu persvėrė rezultatą Izraelio čempionų naudai – 57:54.

Nepaisant svečių pasitarimo, „Maccabi“ klubas laimėjo dar vieną atkarpą 6:2 ir likus žaisti tris minutes skirtumas šoktelėjo iki septynių taškų – 63:56. Per likusį laiką aikštės šeimininkai pranašumo neišbarstė ir laimėjo rungtynes rezultatu 69:59.

„Maccabi“: L.Eliyahu 15, D.Blu 12 (tritaškiai 4/7), R.Hendrixas ir Y.Ohayonas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) – po 8. „Spirou“: D.Malletas 18 (tritaškiai 2/7), Ch.Hillas 15 (7 atk. kam.), C.Beghinas 7.