2014 02 07

„Fenerbahce“ su Linu Kleiza krito Turkijos taurės pusfinalyje

Kiek netikėtai Turkijos taurės pusfinalyje pralaimėjimą patyrė Lino Kleizos atstovaujamas Stambulo „Fenerbahce“ klubas kuris gynė praėjusiais metais iškovotą čempionų titulą.
Linas Kleiza
Linas Kleiza / „Scanpix“/„LaPresse“ nuotr.

Stambulo klubas 73:82 (13:21, 17:19, 14:19, 29:23) turėjo pripažinti Izmiro „Pinar Karsiyaka“ krepšininkų pranašumą.

L.Kleiza ant parketo praleido 26 minutes, pelnė 13 taškų (1/1 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir aikštę paliko dėl išnaudoto pražangų limito.

„Pinar Karsiyaka“: Jawadas Wiliamsas (4/7 trit.) 16, Barisas Hersekas (5/6 dvit.) ir Estebanas Batistas po 15, Jonas Diebleris 13.

„Fenerbahce“: Emiras Preldžičius (5 rez. perd.) 15, Linas Kleiza ir Bojanas Bogdanovičius po 13, Nemanja Bjelica 12, Bo McCalebbas (8 atk. kam.) 10.

„Pinar Karsiyaka“ finale susitiks su Stambulo „Anadolu Efes“, kuri po permainingos kovos 69:64 (11:13, 12:19, 25:14, 21:18) privertė pasiduoti kitą Stambulo ekipą „Galatasaray“.

Pirmojoje rungtynių dalyje sunkiai taškus rinkę „Anadolu Efes“ krepšininkai iki didžiosios pertraukos savo taškų kraitį spėjo padidinti vos iki 23-ijų ir nuo varžovų atsiliko 9 taškų skirtumu.

Vis tik po pertraukos kelius link varžovų krepšio pradėjo atrasti daugelis „Anadolu Efes“ komandos žaidėjų, o sutrikę „Galatasaray“ krepšininkai, nepaisant puikaus ekipos lyderio Carloso Arroyo žaidimo, taip ir neatsitiesė.

„Anadolu Efes“: Jamonas Gordonas (7/12 dvit.) 16, Keremas Gonlumas (9 atk. kam.) 13, Kostas Vasileiaidis ir Duško Savanovičius po 10.

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo (7/10 dvit., 2/4 trit., 10/11 baudos) 30, Zoranas Ercegas 15, Malikas Hairstonas 11.