2010 11 11

„Fenerbahce Ulker“ nesunkiai susidorojo su „Montepaschi“ ekipa (video, nuotraukos)

Eurolygos C grupės lyderių dvikovoje Darjušo Lavrinovičiaus Stambulo „Fenerbahce Ulker“ komanda ketvirtajame ture 81:68 (19:15, 21:19, 18:14, 23:20) nugalėjo Sienos „Montepaschi“ ekipą, kuriai atstovauja Kšyštofas Lavrinovičius bei Rimantas Kaukėnas.
K.Lavrinovičius prie pergalės prisidėjo 17 taškų
K.Lavrinovičius žaidė prieš brolį Darjušą / „Scanpix“ nuotr.

Italijos čempionams tai buvo pirmas pralaimėjimas, o turkai ir toliau žengia be kluptelėjimų.

Aikštės šeimininkai pergalę įtvirtino trečiame kėlinyje. Ilgai ant kulnų priešininkams mynę „Montepaschi“ krepšininkai turėjo galimybę išlyginti rezultatą ir jį persverti (39:42), bet „Fenerbahce Ulker“ atrėmė svečių bandymus perimti iniciatyvą ir įgijo dviženklę persvarą – 53:42. Turkijos čempionai pranašumą išlaikė taip tvirtai, kad sumažinti atsilikimą iki vienženklio Simone Pianigiani auklėtiniams pavyko tik tris sykius. Vis dėlto ir tokie „Montepaschi“ bandymai sukurti intrigą buvo numalšinti.

D.Lavrinovičius aikštėje praleido 19 minučių, prie pergalės pridėjo 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 2 sykius prasižengė.

K.Lavrinovičius per 27 minutes surinko 12 taškų (2/6 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, suklydo ir prasižengė po 2 kartus.

R.Kaukėnas rungtyniavo 26 minutes, pelnė 9 taškus (2/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, suklydo 1 bei prasižengė 4 kartus.

„Fenerbahce Ulker“: Mirsadas Turkčanas 13 (10 atk. kam.), Marko Tomasas (6 atk. kam.) ir Roko–Leni Ukičius po 11, Oguzas Savas (6 atk. kam.), Lynnas Greeras ir Omeras Onanas po 9.

„Montepaschi“: Bo McCalebbas 18 (5 per. kam.), Kšyštofas Lavrinovičius 12, Rimantas Kaukėnas 9, Nikas Zisis 7.

28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius