2013 04 02

Geriausią mačą Latvijoje sužaidęs Deividas Dulkys atvedė „Barons“ į pergalę pirmose BBL mažojo finalo rungtynėse

Deividas Dulkys įmetė 17 taškų per 25 minutes ir atvedė Rygos „Barons kvartals“ klubą į pirmąją pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) mažojo finalo rungtynėse.
Deividas Dulkys / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Rygos klubas pirmosiose dviejų mačų serijos rungtynėse 79:71 (13:22, 37:15, 16:16, 13:18) nugalėjo Talino „Kalev/Cramo“ ekipą ir žengė žingsnį BBL bronzos link.

Per 25 minutes 17 taškų pelnęs (4/10 dvit., 3/7 trit.) D.Dulkys buvo antras pagal rezultatyvumą „Barons kvartals“ ekipos krepšininkas. Gynėjas taip pat atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas ir mačą užbaigė su 15 naudingumo balų.

D.Dulkys Rygos klube žaidžia nuomos sąlygomis, tačiau priklauso Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipai ir šio sezono LKL pirmenybėse vilniečiams buvo pelnę 19 taškų mače su Kėdainių „Nevėžiu“.

„Barons“: M.Gulbis 19, T.Cainas (9 atk. kam.) 14, A.Bruninas (7 atk. kam.) 11.

„Kalev“: B.Fallas (10 atk. kam.) 21, F.Elegaras (9 išprov. praž., 6 atk. kam.) 13, T.Abboltas 11.

Atsakomasis mačas vyks penktadienį, 19 valandą Estijoje.